Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért múlt el minden?

Miért múlt el minden?

Figyelt kérdés
Pénteken bementem a korházba mert csütörtök estétől 5-10-15 perces keményedéses fájás szerüket éreztem.de mivel még nem voltak olyan intenzív erősségűek,a dokim kiengedett,mondván ha sűrűsödnek és erősödnek a fájások,azonnal menjek vissza. Délutánik 2-5 percenként voltak,majd megint 10-20 percesek.Aztán szobaton már csak 2-3 keményedésem,ma meg egyetlen egy sem,pedig a 31.héttől mindennap legalább óránként volt. 39 hetes vagyok,ezek szerint nem fog megindulni még a szülés? Pedig már jó lenne,mert nagyon nagy a baba,és fáj mindenem.
2009. aug. 9. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanígy van,ma nem keményedik a hasam.Szerintem,mert ma nincs az az őrületes meleg.Én is nagyon türelmetlen vagyok már...


39h

2009. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Tegnap volt tán ill ma hajnalban telihold, lehet attól. Állítólag az is befolyásolja. Várj még, majd jön ha akar, ezek szerint még nem kíváncsi rád a babád. De ha legközelebb beindulnak a fájások, ne a dokihoz a kórházba, hanem a lépcsőn mászkálj, de sokat, hogy ne maradjanak abba a fájások.
2009. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

A babád nagyon is kíváncsi rád,ne aggódj...

A lépcsőn mászkálást nem ajánlom,tévhit,hogy jót tesz,mivel nagy nyomást gyakorol a méhlepényre.Ne lépcsőzz!

2009. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És különben is,ha csak jósló,akkor csinálhatsz bármit,úgyis elmúlik,azt nem lehet ˝nem elmúlóvá˝ tenni.Telihold sem volt,totál hülyeség amit a 2. írt.
2009. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fájásod van, ülj meleg vízbe, ha elmúlik csak jósló, ha erősödik, az állítólag már szülés lesz. Ezt itt olvasgattam több helyen is. Majd meglátjuk, én is ezt fogom tenni, persze még odébb van, 8 hét, de állandóan ezen agyalok, hogy vajon most a második lányomnál hogy is lesz...és a baba igenis kíváncsi arra, aki hosszú hónapokig vigyázott rá. Te idióta második. Rád én sem lennék kíváncsi...
2009. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok! Hááát a második egy kicsit lehangolt,de szerintem nem attól nem akar jönni a kis drágám mert nem kiváncsi rám.Ma reggelre amúgy elment a nyákdugóm és megint folyatos megjövös érzés van,ami remélem átvált rendszeres fájásokba! Sok boldogságot Nektek és könnyű szülést! :)
2009. aug. 10. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!