Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy áll a párotok a szexhez...

Hogy áll a párotok a szexhez a terhesség óta?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok, a babaprojekt alatt általában 2 naponta együtt voltunk. 2 hónap alatt összejött a kislányunk, de mióta megtudta hogy babát várok azóta sokkal kevesebbszer vagyunk együtt (heti 1-2 alkalom). Kérdeztem már tőle hogy mi a baj, de azt mondta hogy azóta mióta baba van, azóta többet dolgozik (tényleg) és sokkal fáradtabb. Ezt én belátom, de akkor is.... Biztos vagyok benne hogy nincs nő a dolgoban.

Kíváncsi lennék hogy ez más pároknál hogy van.


2009. aug. 9. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Sztem a párod fél, hogy talán baja lesz a babának. Ezt azért gondolom, mert az én párom is kijelentette, hogy ha összejön a baba akkor alig fogunk együtt lenni, mert egyrészt fél, hogy valami "bajt" csinál, meg hogy ott lesz majd valaki a pocimban.
2009. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is ritkultak az együttlétek bár nálunk én voltam aki nem akarta.
2009. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk épp fordítva.Persze,hogy félti,vigyáz is,de sokkal jobban kíván,mint előtte.Mindig azt mondja,hogy én vagyok a legszexibb kismama a világon... :-)

Mondd meg neki,hogy ne féljen,ha az orvosotok engedi,akkor nyugodtan lehet,hiszen ami neked jól esik,az jó a babának is.Mert szerintem itt csak arról van szó,hogy félti a babát.



39 h

2009. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Amikor terhes lettem talán utána max. 2x voltunk együtt. Aztán a terhesség alatt csak 1x asszem kb. az 5. hónapban voltam -de szerintem az is csak azért volt, mert kérdőre vontam a páromat, ő meg gondolom nem akart vitát. Aztán persze leültünk megbeszélni a dolgot, és azt mondta hogy ne erőltessem, ő most erre képtelen, fél hogy baja lesz a gyereknek. Próbáljam megérteni mi van ilyenkor az ő fejében, zavarja hogy "hárman" vagyunk. Kénytelen voltam megérteni. Aztán még szülés után a 6 hét, de nálam több volt mert császárral szültem és nagyon fájt a sebem. Szóval több hónap is eltelt szex nélkül. Kibírtuk.
2009. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én orvosom,-bár nem vagyok veszélyeztetett terhes- azt javasolta, hogy heti 1 alkalomnál többet ne nagyon erőltessünk és azt is óvatosan. Sajnos nagy a fertőzésveszély, az ideális óvszerrel lenne, de úgy a páromnak nem az igazi, de szerintem ezzel sok férfi van így.

Ha belegondolsz, nem olyan sűrűn nézik pl. a méhszáj nyitottságát 17 hetes vagyok (3 hete nézték)és ha véletlenül nyílik, mint a barátnőmnél (15. héten 1 hét alatt veszélyeztetett lett a nyitottság miatt), akkor nem tesz jót a túl sok együttlét a babának.

Az én párom eü-s és még jobban ismerti a veszélyeket mint más, úgyhogy nagyon félti a babát.

Egyébként én úgy gondolom, hogy most a baba az első és ki lehet bírni szex nélkül azt a pár hónapot, ha a párod is így gondolja. Szerintem senki nem szeretné, ha emiatt probléma lépne fel.

2009. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekünk nem szabad szexelni sajnos, és már mindketten majd belebolondulunk. Néha ki szoktam őt elégíteni orálisan, de vágyom a simogatásra, bár mást nem nagyon kaphatok. Hétvégén (tizenpárhete először) egy picit kielégítettem önmagam (istenem, de jólesett!) de az a helyzet, hogy a veszélyeztetett terhességem miatt azt hiszem, lelkileg is blokkolom magam, mert nem nagyon nedvesedek. Jövő héten megyünk dokihoz, hátha mond valami bíztatót ezügyben is.


15 hetes pocis

2009. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A nem veszélyeztetett pocisoknál nincs semmi ellenjavallat a szexre. Talán segíthet, ha a párodnak megmutatsz egy hiteles cikket a várandósság alatti szexről. Küldök egy linket, ami leendő apukáknak is szól. Lehet, hogy sikerül eloszlatni az aggályait:

[link]

ez pedig az eleje a cikknek:

[link]

Remélem, hogy segít nektek :)

2009. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!