Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki a...

Van olyan kismama aki a budapesti bajcsiban szül vagy szült;? Ki milyen véleménnyel van,

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 18:01
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én ott szültem júniusban, én meg voltam elégedve. A szülésznők rendesek, a csecsemősök azért nem annyira, egy-két kivétellel. Engem csak az zavart, hogy bármikor bárki jöhet látogatni. Hárman voltunk egy szobában, ezért mindig volt ott valaki valamelyikünknél. Nekem leginkább a szobatársam mondta, hogy mit hogy kell csinálni, és segített a szoptatásnál is.
2009. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ott fogok szülni, de csak novemberben. Járok a szüléselőkészítőre, így láttam már a szülőszobákat, de azért én is kíváncsi lennék, mik a tapasztalatok.

A jövő heti előadás témája "a szülőszoba és gyermekágy megtekintése(rooming-in rendszer), alternatív lehetőségek" lesznek, szerintem arra érdemes elmenni. Ott sok mindenre fény derülhet.

Te mikorra vagy kiírva?

2009. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!