Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiakadtam a férjemre. Jogos?

Kiakadtam a férjemre. Jogos?

Figyelt kérdés

Ma reggel a konyhában voltam, ő a fürdőben, amikor azt hallom, hogy magában azt mondja: Kriszta! Szeretsz te engem? (engem pedig nem így hívnak....)

Utána kiakadva kérdeztem tőle, hogy mit mondott??? Ő meg azt mondta, semmit. Meg hogy nem tudja. Én meg puszi nélkül engedtem el dolgozni. Kérdezte, hogy mit hallottam, de én nem mondtam. Azt mondtam, félig válóok... Azt mondta, ha hazajön megbeszéljük, addig azért ne váljunk már el.


Talán rosszul hallottam????

Félrehallottam, és a terhesség miatti hormonok tehetnek az egészről?

Most akkor jogos, hogy kiakadtam????



2012. okt. 26. 07:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük félrehallottad, de én elmondtam volna neki a mondatot, hogy hirtelen milyen alliteráló dolgot tud mondani,rögtön lebukott volna, így van 8órája gondolkodni mit mondjon. Mindenesetre hallgasd meg és ne idegeskedj addig.
2012. okt. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínűtlen, hogy egy felnőtt ember magában beszéljen, ráadásul egy másik nőről, amikor a felesége a közelében van. Arra se látok sok esélyt, hogy a konyha es a fürdőszoba egybe nyíljon, igy nyilván van valami távolság, tehát esélyes, hogy félre hallottad. De ilyen hülyeséget, hogy nem vonod azonnal kérdőre, ha valamit tudni akarsz....
2012. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha félre hallottad volna, akkor nincs mire várni estig. Akkor elmondja ismét a mondatot úgy, hogy tisztában legyél vele, hogy félre értetted. Így azért kicsit gáz.
2012. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Ő néha hangosan gondolkodik. Szóval néha tényleg magában beszél.

És tényleg egy csomószor nem emlékszik arra, mit mondott.

Az ajtók nyitva voltak egyébként, így hallottam.

És nem akartam durva patáliát sem csapni, mivel ott voltak a gyerekek is.

2012. okt. 26. 08:00
 5/37 anonim ***** válasza:
67%
3-mas vagyok! Azért lehet egy poén is. Mondjuk egyik kollégája mesélt neki egy sztorit, aminek ez a mondat volt a poénja. Nagyon sok pozitív lehetőséget tudnék említeni. Az egészben számomra az a zavaró, hogy nem adott magyarázatot azonnal.
2012. okt. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Reméljük csak félre hallottad.De tudom milyen rosszul tud esni.....egyszer engem is a volt nőjének szólított a most már férjem a kapcsolatunk elején.....
2012. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Tényleg nem mindig emlékszik, hogy mit mondott fél perce, mert annyi minden jár az agyában.

De engem is zavar, hogy nem akart rögtön a végére járni a dolognak. Mármint ő, amikor én egyből rákérdeztem.

De egyszerűen nem! Velünk nem történhet meg!!!!

Tök rossz így várni estig...

2012. okt. 26. 08:07
 8/37 anonim ***** válasza:

telefonált vagy magába (hangosan mondta

lehet csak meg akart viccelni de akkor elég olcso poén lenne nyugalom estig. ah meg kiderül megtépheted

2012. okt. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Igen, 8:07-es. Ez egy régi csajszi neve...
2012. okt. 26. 08:08
 10/37 anonim ***** válasza:

UI: az is leeht a munkahelyén az ahölgy el tudott neki vaalmit intézni és ami a késöbbiekbe tök jo erre szoktuk azt mondani szeretlek....

nyugi amig nem tudod mi vana ddig nyugalom

2012. okt. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!