Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a helyzet ilyenkor? A...

Mi a helyzet ilyenkor? A párom nyers húst eszik és sokszor nem mossa meg a gyümölcsöt sem! Ilyenkor nem szívesen csókolom meg!

Figyelt kérdés
Állandóan vitázok vele, hogy mossa meg a gyümölcsöt mert minket is megfertőzhet és ne egyen már véres húst! Nem vagyok egy finnyás alak, de a toxoplazmózistól meg a liszeterózistól félek. Átterjedhet az ő szájából az én szervezetembe?
2009. aug. 9. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
08:06 Természetesen hallottam a tatár beefstekről,de nem gondoltam hogy valaki naponta képes magába tömni,majd csókolgatni a feleségét.
2009. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kismamák! Meglepődtem, hogy ennyien nem ismertitek a nyers hús fogyasztását... Köszönöm a belinkelt weboldalakat, nagyon hasznosak és ajánlom mindenkinek akinek fogalma sincs ezekről a betegségekről. A férjemmel gondom nincs :-), de évekig vártunk erre a babára és semmi kedvem elveszíteni egy fertőzés miatt.
2009. aug. 10. 11:03
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

Csak 1 hozzászólás a 05:42-es hozzászólónak. Nem csak a macskák felelősek a toxoplazmáért, ezt nem jól tudod! A nyers hústól és mosatlan zöldségtől sokkal többen kapnak, mint a macskától.

Egyébként meg a szalámi sem éppen steril, ha már nyers húsról van szó.

Kérdezőnek: Ne aggódj, ezért nem kell folyamatosan cseszegetned a férjedet, csak óvatosan mond meg neki, hogy ez neked most nagyon fontos, hogy egy kicsit jobban odafigyeljetek erre. Egyébként az én férjem sem a nagy gyümölcs és egyéb mosásáról híres, de amióta babát várunk és megbeszéltük a veszélyeket (már amikor csak készültünk rá akkor is) ő tisztítja a cicaalmot, megmossa a tojást, zöldségeket stb. és ha teheti ő dolgozza fel a nyers húst.(Egyébként ő sem ilyed meg attól, ha meg kell kóstolnia a nyers fasirt-alapot.)

2009. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

"08:06 Természetesen hallottam a tatár beefstekről,de nem gondoltam hogy valaki naponta képes magába tömni,majd csókolgatni a feleségét."


Bocsi, csak azért gondoltam, hogy még nem hallottál róla, mert az első válaszodban eléggé meg voltál döbbenve, hogy miért ehet bárki nyers húst, nem úgy hangzott, hogy a tatár beefsteak, mint lehetőség eszedbe jutott.


De egyébként minden nap eszi? Erről nem is volt szó. Vagy igen?


De tulajdonképpen teljesen mindegy.

2009. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

12.08-as válaszolónak, köszönöm a a jól informált választ, mert végre még valaki aki kellő ismeretekkel rendelkezik és értelmes választ ad, csak azt nem értem, hogy ki pontozza le az ilyet???

Azt meg nem tudom, hogy az egyik válaszoló honnan vette, hogy minden nap ezt enné a párom, de szó sem volt ilyesmiről a kérdésemben.

Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat, a haszontalanok meg kicsit informálódjanak jobban, mielőtt választ küldenek!

2009. aug. 11. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!