Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Évek...

6 hetes terhes vagyok. Évek óta kávézom, napi két eszpresszót. Most sokan azt mondják, ne igyak többet. Én kívánom továbbra is, és a vérnyomásom is sokszor csak 100/ 60 körüli. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. aug. 30. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is 6 hetes terhes vagyok és nekem azt mondta a védőnő hogy napi 1* 2* ha iszol kávét az nem gond.

2007. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
még azt lefeljtettem hogy a vérnyomásom 105/64 és erre is azt mondta hogy normális. Jó babavárást!
2007. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mértékkel lehet. Gyengébbet én is ittam néha, de nem minden nap.
2007. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig napi 5-6 kévát ittam, szintén nagyon alacsony a vérnyomásom.

Most 12 hetes terhes vagyok, elég nehéz volt csökkenteni az adagot, most napi 1-2 kévát iszom.

Nekem is az orvos mondta, hogy igyak nyugodtan, ha fárdat vagyok.

Amúgy én vagyok az élő példa, hogy semmi baj nem lesz, mert anyu, mikor terhes volt velem, az első időkben annyira fáradt volt, hogy minden reggel, munkába menet be kellett mennie egy presszóba, hogy igyon egy kávét, mert különben elaludt volna a buszon.

És lám, tök egészséges vagyok.

Szóval ami jólesik, azt fogyaszd nyugodtan.

2007. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napi egy-két kávé nyugodtan belefér, főleg ha alacsony a vérnyomásod. Persze azért kell sokmindenről lemondani a terhesség alatt, mert a káros anyagok bekerülhetnek a baba szervezetébe, de ne felejtsük el, hogy az emberi szervezet egy jófajta szűrőként is működik, legalább is ilyen mennyiségnél.
2007. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!