Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S, nagyon boldog vagyok...

S. O. S, nagyon boldog vagyok de félek is. Mi az a cx?

Figyelt kérdés
Nagyon boldog vagyok.Ma voltam 20-hetes uh-és a két fiú után kicsi lány .De közben a papíromra rá van írva,hogy cx.:25.1(rövidebb)nehezen vizsgálható.Istenem mi ez ?????????????Olyan boldog vagyok de ez még is elveszi a kedvemet

2012. okt. 29. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha gond lenne, az orvos mondta volna. De neten próbálj meg rákeresni.
2012. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen .
2012. okt. 29. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel neten csak mindenféle borzalmakat fogsz találni. Inkább keress egy olyan fórumot, vagy honlapot, ahol orvos válaszol a feltett kérdésekre, és ott kérdezd meg. Vagy hívd fel a nőgyógyászod, vagy a védőnőd.
2012. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen .Már felhívtam a védőnőt azt mondta,hogy sajna nyílik a méhszáj .Pihenés,magnézium stb
2012. okt. 29. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:
CX cervix mehszaj 25mm a minimum az alatt befektetnek a korhazban Matol semmi munka semmi szex semi erolkodes egyel sok gyumolcsot hogy puha legyen a szeklet kulonben nagyon kell erolkodni a nyomasnal.Fekudni nem kell de egesz nap uldogelj rajzolj kezimunkazz es ha fozol probalj meg ulve csinalni mindent.A gyereket bizzd ra valakire aki segit neked Hosszu setak kizarva bevasarlas kizarva.Ha friss levegot akarsz ulj ki az erkelyre jol feloltozve.Szedd a magzatvedo vitamint es kitartast.
2012. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
eloszor is gratulalok a babadhoz,es szigoruan tarts be mindent,ha fekudni kell akkor fekudj,ne csinalj semmit,en is fekudtem raadasul 3 szor vartak ossze a mehszajamat de 37hetre egeszseges fiam szuletett,nagyon nehez volt de megerte.kitartast.
2012. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mondta neki a doki fekudjon azt mondtak pihenjen es nem a doki mondta.

Fekves sulyos terhesseg alatti trombozishoz vezethet nem kell tulzasokba esni lehet uldogelni es ugy pihenni Lehet ulve is sok mindent csinalni.De eloszor is menjen el orvoshoz es halgassa meg a doki mit mond.

2012. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kedves utolso azt irtam hogy ha fekudnie kell akkor fekudjon,tehat ha az orvosa ugy latja akkor fekudjon,nem diagnoztizaltam,bocs.
2012. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.De ez az,hogy az Orvos nem mondott semmit csak rá írta a papira .A védőnőt hívtam és Ő mondta ez látatlanból sok pihi és nem emelünk .Holnap megyek a védőnőhöz majd beszélünk róla .Üdv Zsuzsa
2012. okt. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!