Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Ivancso Béla szülész-nőgyó...

Dr. Ivancso Béla szülész-nőgyógyász elérhetősége? (nyíregyházi Jósa András kórház) Vélemények róla?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 16:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
+++
2013. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Én is csak javasolni tudom!Tavaly decemberben tudtuk meg, hogy babánk lesz. :) Mivel a korábbi orvosom szülést már nem vállalt, az itt leírtak alapján döntöttem úgy, hogy felkeresem Ivancso doktort, és ha nem szimpi, akkor még mindig tudok tovább keresni más orvost. Nem bántam meg a döntést, sőt! Végig hozzájártam a terhesség alatt. Az UH vizsgálatokon alaposan megnézte a babát, folyamatosan magyarázott, hogy mit látunk, hogy ez miért jó vagy rossz. A kérdéseinkre részletesen, és türelmesen válaszolt mindig, akármilyen hülyeséget kérdeztünk is. A szülésnél is ott volt végig, pedig éjszaka kezdődtek a fájások, a szülésznőm ahogy szólt neki, 10 percen belül bent volt. Mi maximálisan elégedettek voltunk vele! Kedves, aranyos, türelmes, úgyhogy tényleg csak javasolni tudom!
2014. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát, én voltam nála, mert a saját dokim pont nem volt elérhető. Annyira nem voltam elragadtatva tőle, ahogy itt beállították, jobbra számítottam. Mondjuk este 8 volt, lehet álmos és fáradt volt,ki tudja. Nem mondom,hogy bunkó volt, mert nem, csak olyan apatikus.
2015. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Előző! Nem tudom, hogy mi lehetett a baj, én is este voltam. Velem normális volt nagyon. Alaposan megvizsgált, egyből utánanézett annak, amit a másik doki elbagatelizált. Sőt volt egy problémám, ami teljesen felkeltette az érdeklődését,és mondta,hogy járjak utána,nézessem meg. Meg elmondta,h szerinte milyen vizsgálatokat kellene csináltatnom még. Sztem nagyon normális és segítőkész :)
2015. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!