Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Ivancso Béla szülész-nőgyó...

Dr. Ivancso Béla szülész-nőgyógyász elérhetősége? (nyíregyházi Jósa András kórház) Vélemények róla?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 16:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

DR. Ivancsó Béla elérhetősége? Terhességem alatt végig hozzá jártam. Nem látott, vizsgált rajta kívül senki. Attól rettegtem, hogy valaki más fog vizsgálni szülésnél, és másnál fogok szülni..elutazik, nem fog tudni bejönni stb... mikor a szülésznőnk közölte, hogy: " nyugi Barbara benn lesz... 40km-es körzetből 3 órán belül befut, 80km-es körzetből meg 2 órán belül biciklivel is beér.." :))) -ezen annyit nevettem..kérdeztem, hogy mégis hogy??? Mire azt a választ kaptam, hogy rendszeresen sportol.

Végül fölösleges volt aggódnom. A felvétel, a megfigyelést, és a szülésvezetés is csak ő végezte...és be sem kellett érnie hisz munkaidőben szültem Blankát. Nagyon hálás neki az egész családom. Szerintem remek, kedves, figyelmes orvos. Bárkinek ajánlom...azoknak is akiknek nem csak az "elérhetőség" a fontos..:)))

2013. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az én orvosom is. Jó érzés olvasni róla. Egyetértek, minden szó igaz
2013. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Csak negatív élményem van róla. Nem érdekelte egyáltalán a problémám, nem keresett rá megoldást, iszonyúan bunkó módon viselkedik, több embertől is ugyanezt hallottam. Senkinek nem ajánlom!
2013. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írsz Kedves Utolsó, én év elején találkoztam vele, kb 10-12 alkalommal, egyszer sem éreztem hogy nem érdekelné a problémám, sőt, volt amikor ő hívott hogy mit "intézett",mindig türelmes volt velem, szerintem ő az a lelkes "fajta", aki kihívásnak veszi az eseteket, azóta változott volna ennyit???
2013. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Én nem magánrendelésen voltam nála, hanem a kórházban, de sztem ha annyira rendes, mint ahogy előttem leírták akkor ott is emberi módon kellene viselkednie.
2013. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
Kinek a papp, kinek a pappné, nekem speciel Ivancsó az orvosom. Maximálisan meg vagyok Vele elégedve. Nem felelhet meg minden kényes p...nak. Ha nem tetszik járj máshoz, és dícsérd azt a lovadat. Tipikus magyar mentalitás...ha végre van egy jó orvos akihez szívesen járnak a nök, elkezdi valaki pocskondiázni, mert mert nem felelt meg az úri kedvének...megkérdezném,hogy mi volt az a "problémád", de félek válaszolnál és egyáltalán nem vagyol rád kiváncsi!
2013. aug. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jó orvos!!!
2013. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 16-os!


Na TE egy igazi hülye p.csa vagy, sajnos nem érek fel hozzád. Egyszer legyen olyan gondod mint nekem. Nehogymár istenítenem kelljen egy beképzelt majmot. Találkoztam jó orvossal, ő nem az, és hallottam már róla pár hasonló véleményt. Ennyi.

2013. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én a kórházi rendeléseire járok..tüneményes orvos! Emőke82
2013. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nagyon jól ultrahangozik.
2013. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!