Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 12 hetes vagyok. Véreset...

SOS! 12 hetes vagyok. Véreset hánytam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak a vége volt egy kicsit véres. Normális?
2012. okt. 31. 10:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem kellene megvárni a pár órát.
2012. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Hívtam a védőnőt de nem veszi fel.

Köptem egy zsepire és már nem véres.

2012. okt. 31. 11:19
 13/26 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt ilyen a sok hányás kimarta a torkom,nem lett tőle semmi bajom.Ne izgulj,de azért igyekezz elérni vkit,aki hozzáértő.
2012. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Körzeti orvost hívtad már? Miért nem mész azonnal? Attól még, hogy nem volt biztos a tény, hogy meg marad-e, minél előbb el kellene menned. Még nem kellene 'lemondani' róla, mert attól ő még ott van. Lehet, hogy nincs bajod, de az is lehet, hogy valami más miatt. 50-50%.
2012. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Már biztos, hogy megmarad, és eszem ágában nincs róla lemondani.

De megnyugtattak kicsit, mert másnak is volt ilyen.

De sztem a babának ettől nem lehet baja, mert nem alul vérzek.

2012. okt. 31. 11:40
 16/26 anonim ***** válasza:
Az előbb még nem volt biztos, hogy megmarad, amiért terhesgondozáson sem voltál. Aztán most meg tuti, hogy megmarad, ... légyszi találd már el, hogy most marad-e, vagy sem, viszont én nem várnék pár órát, mert lehet gond attól vele is, nem magyarázat erre, hogy mert nem lent vérzel. Amikor én voltam hasonló helyzetben, letusoltam, és azonnal orvoshoz mentem, mert annyira fontos volt a gyerekem, hogy elmondani nem tudom. Nem vagyunk egyformák. Szerencsére.
2012. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hány éves vagy? Ez nem hozáállás! És 12 hetesen nem voltál még terhesgondozáson? Már a tarkóredő mérésen is túl kéne lenned! Ez nem felelős gyermekvállalás :(
2012. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta, 11 hetes koráig várjunk, ha addig nem áll le a szíve, akkor valószínű megmarad.

Nem, nem voltam még terhesgondozáson.

Eddig 5 uh-n voltam, és 1 vérvételen.

2012. okt. 31. 11:56
 19/26 A kérdező kommentje:

"Nem tudták megmondani, hogy megmarad-e a baba,"


Egyébként múlt időbe írtam.

2012. okt. 31. 11:57
 20/26 A kérdező kommentje:

Moira!

Ez a harmadik baba, nem vagyok már fiatal:)

És pénteken fogok menni genetikai uh-ra.

A kórházba csak 14 hétre kaptam időpontot, ezért megyek el pénteken maszekba. Nemgondolom, hogy felelőtlen lennék.

2012. okt. 31. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!