Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 12 hetes vagyok. Véreset...

SOS! 12 hetes vagyok. Véreset hánytam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak a vége volt egy kicsit véres. Normális?
2012. okt. 31. 10:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Arra nem tértél ki hogy mikor mondták, (majd pedig írod, hogy most már biztos, hogy megmarad) arról már nem is beszélve, hogy 12 hetesen miért halogatod a tarkóredő megnézetését? UH? VÉRVÉTEL? Nagyon felelőtlen vagy.
2012. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A klaviatúra nyomkodása helyett nem várnék pár órát, sem pedig Pénteki napot, és igen is felelőtlen vagy, nem kor kérdése.
2012. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
kamu
2012. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Sikerült elérnem a védőnőt. Azt mondta ha egyszer fordult elő, akkor nem gond.

Köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 31. 12:32
 25/26 anonim ***** válasza:

Az erőlködés miatt valószínűleg megsérült a nyálkahártya és ezért hánysz véreset. Ha a véres hányás kávézacc szerű, akkor emésztett vért tartalmaz ami a gyomorból jön, a sok gyomorsav kikezdheti a gyomor falát. Ha a vér friss akkor a nyelőcsőből távozik. Ha ez nagy mennyiségű akkor májproblémára utalhat. Mindkét esetben állhat a háttérben véralvadási zavar, tehát az orvosnak jelezni kell.

Jobbulást!

2012. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Voltam UH-n. Minden rendben van, az orvos is azt mondta, hogy csak a sav marhatta ki a torkom.

Köszönöm a válaszokat.

2012. nov. 3. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!