Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan jön a baba? Jósló...

Lassan jön a baba? Jósló lehet csak vagy készüljek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Reggel óta mensiszerűen görcsöl a hasam és kb.2 órája a szeméremdomb felett begörcsöl a pocim,és bővebb fehéres folyásom van,nagyon izzadok,nincs étvágyam és rossz a közérzetem!Már tusoltam de nem lett jobb,ja és a szeméremcsontom iszonyatosan fáj!

38+3 km


2009. aug. 11. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a védőnőt/ szülésznőt/ dokit.
2009. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez a szülés előtti állapot elhúzódhat egy pár napig vagy akár 1 hétig is- mindenkinél személyes tünetek de a leg általánosabb a rossz "sehogy sem jó" közérzet. Nekem is ez volt meg a takarítási láz :) Mondjuk én nem görcsölgettem csak keménykedett a hasam egyre erősebben. Könnyű szülést kívánok!!
2009. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja, a szeméremcsonot nyomhatja a Pici. Nekem is iszonyatosan lent volt a feje és én is azt hittem majd kirepíti a helyéről.
2009. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát majd meglátjuk,megpróbálok pihenni!A hasam egész nap keményedik,lehet csak az idő miatt vagyok így?
2009. aug. 11. 14:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem így indult, aztán a derekamból jött övszerűen. A többi dodlog is stimmel. Nem írtad, hogy folyamatos-e, vagy szakaszos. Ha szakaszos és erősödik, itt az idő! :)
2009. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Folyamatos....és már 2x kellett mennem nagyWc-re mert csikart a hasam/nem tudom ennek van-e köze hozzá/ És ahogy kemény a hasam még többet kell pisilni járni pedig annyira nem is kell csak az inger,nem tudom néha megkülönböztetni,hogy csak kemény vagy pisilés......első baba és én nem tudom,hogy most mi van!

2009. aug. 11. 14:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak rendszeresen keményedett a hasam a legkisebb babámnál. Én sem tudtam fájás-e (máskor nem így volt). Aztán szülésznőm mondta menjünk, majd 4 óra múlva meglett a fiam.
2009. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha jósló fájás, akkor elméletileg ha beleülsz egy kád kellemesen meleg vízbe, akkor el kell múlnia. Ha nem múlnak el, akkor ezek már rendes fájások, és itt az idő.

Nem tudom, hogy tényleg így van-e, mert én is csak nem régen hallottam. Én is ki fogom próbálni, ha itt lesz az ideje. Jó volna, ha ez alapján tudni lehetne pontosan, hogy menni kell, vagy csak vaklárma.

Könnyű szülést!

2009. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor folyamatosan fájt nekem, akkor fúrta magát starthelyzetbe, feszítette az egész medencét. Ezután jöttek a szakaszos fájások, hányinger, hasmenés. Húha, izgis!
2009. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen kipróbálnám de pont ma nincs melegvíz csak éppenhogy olyan "langyos" amiben letudok zuhanyozni de ha nem izzadnék akkor az is hideg lenne:( Úgyhogy pont megszívtam,már ülnék a melegvízben..........
2009. aug. 11. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!