Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fog már látni valamit az...

Fog már látni valamit az orvos a terhességemből?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Október 24-én kellett volna hogy megjöjjön a menszim azóta csinaltam 3 tesztet mind pozitív. A héten szerdán (nov. 7) megyek dokihoz, szerintetek fog már latni valamit a terhességbol?
2012. nov. 5. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne látna! petezsák meg embrió biztos lesz, szívhang még nem biztos.
2012. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, és egyébként gratulálok! :)
2012. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is gratula! :)

Ha jól számolom, akkor öt-hat hetes lehetsz. "Valamit" már fog látni. Egy kis felritkulást, esetleg petezsákot, "valamivel" a közepén. Szívhang csak a hetedik hét környékén várható. Sok sikert, jó egészséget és problémamentes pocakosodást! :)

2012. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben akkor megnyugodtam! Volt aki azt mondta hogy még nem biztos hogy látszani fog uh.-n
2012. nov. 5. 13:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2012. nov. 5. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia gratulálok.

Elvileg fog ne aggodj....6 hetesen volt nekem már szivhang..ha nem lesz petezsákot biztos lát már de ha nem lesz szivhang akkor visszarendel...

Boldog babavárást!

2012. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
méhnyálka megvastagodást, petezsákot már biztosan fog látni
2012. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!