Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megtartanátok ilyen esetben...

Ti megtartanátok ilyen esetben a babát?

Figyelt kérdés
A párom jövő márciusban lesz 50 éves, én 36 multam augusztusban. Szeretetben, boldogságban élünk,6 éve volt mellrákom, azóta tünetmentes vagyok. Most mégis teherbe estem. Sajnos a részletekre most nincs időm,az anyagi feltételek biztosítva volnának... S. O. S.

#50 évesen apa
2012. nov. 5. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én természetesem, ha egészséges lenne a gyerek megtartanám.
2012. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én ugy érezném, hogy ez az utolsű esélyem és nem hiába jött a gyermek áldás.

Én is rákos vagyok. Pár hónapja kaptam meg az eredményt. Kaptam gyügyszert, elvileg nem olyan súlyos. 25 évees vagyok, friss házas és lassan 1,5 éves a lányom.


Nem tudom, hogy mi lesz velem. Egyenlőre még nem tud róla senki a családból. Várom a csodát. Ha a gyógyszeres kezelés nem segít, akkor megműtenek és utána más kezelést kapok.

Cseppet se bánom, hogy van egy gyönyörű lányom, azt hiszem: ő segít átvészelni az egészet!

2012. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne kérdezned az orvost, hogy a mellrák befolyásol-e valamit, esetleg számodra nem rizikós-e a kiújulás egy terhesség miatt. Ehhez sajnos abszolút nem értek.


A kor viszont nem tartana vissza, szóval, ha a fenti probléma nem áll fenn, és szeretném a babát, akkor megtartanám, igen.

2012. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a mellrák miatt aggódsz? Ha tünetmentes vagy, nem lehet baj!!! :-) Főleg mivel rég volt. Nem is vagy még "idős" a gyermekvállaláshoz. Ha szeretnétek ŐT, várjátok szeretettel! :-) Boldog babavárást! :-)
2012. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden rendbe van az egészségeddel és az orvosok szerint a babával is,akkor természetesen megtartanám!

Csodálatos érzés a terhesség és amikor már itt van veletek,rengeteg örömet okoz!

2012. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megtartanám, mert ahogy írod, boldogságban éltek, anyagiak rendben vannak ezek szerint és hát ha belegondolsz, egy gyönyörű dologgal ajándékozott meg a sors még ilyen megpróbáltatások után (is). Tehát szerintem ha mindketten szeretnétek, tartsátok meg. Oka van, hogy a picurka jönni akart hozzátok! Ez persze csak az én szubjektív véleményem. További minden jót,s szépet kívánok Nektek!
2012. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtartanám.
2012. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ....
2012. nov. 5. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Egy ismerősöm melanónás volt, megműtötték, de áttétes lett, amiről nem tudott, teherbe esett, megszült, a szülés után tudta egy évre, hogy gyakorlatilag halálos beteg, menthetetlen. Több műtét, kemó stb., de hamarosan elhalálozott :(

A gyermek most 5 éves és szerencsére makk egészséges.

2012. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!