Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek akinek már volt...

Van köztetek akinek már volt szüksége olyan igazolásra h nem utazhat?

Figyelt kérdés

Beidéztek bíróságra tanunak, januárra. Viszont Pestre, ami nekem 300 km. Addigra 32 hetes terhes leszek. Állítólag ha a doki ír egy igazolást h nem utazhatok akkor nem kell megjelennem. Volt már szüksége valakinek ilyen papírra? Félek h nem adja meg az orvos, mert azért a 32 hét messze van a szüléstől, de én nagyon félnék elindulni.

Vagy olyankor már a doki is megérti?


2012. nov. 6. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen konkrét tapasztalatom nincs,de biztosan ki fogja adni az igazolást az orvos!Ha meg fogadott dokid van,akkor főleg.

Ez majdnem olyan,mint akit kiírnak veszélyeztetettnek,hogy nem dolgozhat...és sok esetben ez is megbeszélés alapja.

2012. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha azt mondod, hogy rosszul vagy tömegközlekedésen, autóval pedig senki nem tud vinni, simán kapsz igazolást.

Én már 26 hetesen nem vállaltam be a vonatot, mert a pocakomat nem akartam térddel összerugdalni, ahogy fellépek a vonatra, na meg lefelé is nehéz szállni, mert ugye térdmagasságnál van a legtöbb első lépcső...

2012. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!