Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy az első...

Miért van az, hogy az első babánál később kezd nőni a pocak (pl 20. hét) míg a másodiknál már a 12. héten látszódik?

Figyelt kérdés
Azért,mert az első babánál nehezebben tágul a méh,a másodiknál pedig már tágabb és rugalmasabb?Ezért látszódik a második baba hamarabb??Vagy mi az oka?
2012. nov. 7. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen az első babánál meg nőtt a méh és lazábbak lettek a hasizmok.Ezért látszik hamarabb.
2012. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Méhet tartó szalagok, izmok és a hasfal is gyengébb már.

Minden többedik terhességnél hamarabb látszik.

2012. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem.És akkor végül is már az első baba után sem lesz olyan kemény,izmos hasunk mint baba előtt??A második után pedig még annyira sem??Vagy ez megfelelő hasizom tornával vissza varázsolható??
2012. nov. 7. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Valahogy így.

Én hármat szültem, és nagyon vékony vagyok, tehát kilóra még kevesebb is, mint a babák előtt, de deréknél jók a régi nadrágjaim, csak a fenék és comb rész lötyög.


Ja, és én keveset tornázom, ha sikerül, akkor a gerinctornát nyomatom, mert azzal is baj van, és az fontosabb, mint a kis hasam, ami így sem kirívóan nagy, csak hát én tudom, hogy nem ilyen volt.

2012. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, nálam pont fordítva van. Első babánál 12 hetesen elkezdtem hordani a kismamanacikat, mert szorítottak a simák (pedig 2 kilót fogytam is addig a rosszullétek miatt, szóval nem hízás miatt, hanem a pocim kezdett nőni). A másodikkal holnapután töltöm a 15. hetet és még nem kell kismamanaci. Picit más a hasam formája, de csak pár napja, viszont cseppet sem szorítanak a normál nadrágok.
2012. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom,ebben a ,,témában,, sem lehet általánosítani,ez is mindenkinél változó.
2012. nov. 7. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem terhességgel kapcsolatban semmilyen témában nem lehet általánosítani. :)))
2012. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!