Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől halhatott meg a babám?

Mitől halhatott meg a babám?

Figyelt kérdés

Holnaptól lennék 10 hetes.Ma tanácsadásra készültem de egy kis véres folyásom volt.

Egyből megnézték az ultrahangon és a doki már úgy kezdte,hogy ez nem felel meg egy 9 hetes terhességnek.csak 5 mm volt és szívhangot sem látott...(fura hogy ez a doki már hasi uh-t csinált mert a másik doki azt mondta,hogy 12.hétig hüvelyi uh. van)

Éreztem,hogy valami nem ok mert 8 hetes 3 napos terhesen mentem uh-ra és még csak 6,5 mm volt a mérete, a szíve is lassabban vert,de legalább vert..a doki azt mondta,hogy jó a méret és hogy majd a szíve is elkezd gyorsabban verni,de az interneten nézett méretek szerint már kb 2 centisnek kellett volna lennie és rendesen kellett volna verni a szívének....

Mitől álhatott meg a fejlődésben?

Volt már valaki így?

Nagyon szomorú vagyok,nem tudom mit fognak velem csinálni :(



2012. nov. 9. 13:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült már, hogy mi történt? Jól vagy?
2012. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia ! Még csak tegnap műtöttek,szövettani eredményeim csak egy hét múlva jönnek majd ,de nem hinném,hogy valami is kiderülne belőle.Az orvos most is mondta,hogy ezt nem tudni,miért halnak el a babák,de az az érdekes szerinte,hogy mindíg csak egy időszakban jönnek a missed abosok.érdekes..ha lesz eredmény,leírom majd!
2012. nov. 16. 20:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, de ne aggódj, a következő rendben lesz. Mondták, hogy mennyit kell várni?

Én 2 hét múlva megyek genetikai UH-ra (12 hetes), de rettegek, minden pillanatban, hogy őt is elvesztem vagy valami nem lesz rendben. De tudom, hogy nem szabad erre gondolni. Én a vetélésemkor rengeteg olyan nővel találkoztam, beszéltem aki szintén elvesztette a babáját és utána nagyon hamar egészséges babája született.

Vigyázz magadra nagyon és semmi gond nem lesz!!!!

2012. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az eredményre 1 hetet kell várnom.

Ne aggódj,biztos minden rendben lesz a babáddal!

Próbálj meg nem a rosszra gondolni,hanem arra,hogy minden rendben lesz!Sajnos én mintha megéreztem volna,hogy baj van,mert mindíg úgy éreztem,hogy nincs rendben valami.

2012. nov. 20. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!