Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clostys kismamák, hogy zajlott...

Clostys kismamák, hogy zajlott le a peteérésetek, megtermékenyülés, beágyazódás? Érzések, tünetek, melyik mikor? Remélem érthető a kérdés, Újonc clostys

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A clostitól a 19-20. nap volt tüszőrepim, mind két nap együtt voltunk. Az egész hónapban szinte nem volt folyásom, még ovukor sem, a nem várt előtt sem, gondolom a closti miatt. Én ugyan azt éreztem mint máskor: megjönérzés, cicifájás. Álomkór is volt rajtam a nem várt előtt pár nappal de gondoltam a szakdoga írása miatt amit meló mellett csináltam. De talán ez az egy "tünet" volt. És persze a teszt + lett majd nem jött meg.

Ja igen, annyit pontosítanék, hogy dec-ben szedtem a clotit, jan-ban nem szedtem és jan-ban lettem terhes. Nekem a clostitól nagyon szurkált még a hasam az egész ciklusban.

Drukkolok hogy hatásos legyen Neked is!

32 hetes kismama

2009. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 2 hónapig kellett szednem a clostyt. Mindkét hónapnál végig fájt a hasam, mintha egyfolytába peteérésem lett volna. Volt amikor rettenetes volt. A ciklusom kitolódott 4 nappal az első hónap után, így a peteérésem is. A második hónapban már kiderült, hogy babát várok. Egyébként a hőmérsékletemet is mértem, és mikroszkóppal néztem a peteérést. Az volt az érdekes, és akkor már gyanítottam valamit, hogy máskor, peteérés után a hőm nagyon magas volt a menstruáció kezdetéig, kb. 37.3-37.5, amikor meg terhes lettem akkor meg végig peteérést követően 36.9-37.1 között volt. Szedsz a closty mellé valamit? Én Mastodynon cseppeket szedtem, persze az orvos mondta.

Remélem hamarosan sikerül neked is!

16+6 hetes km

2009. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, még most, hogy az előttem szólót olvastam, eszembe jutott, hogy a melleim is iszonyúan fájtak, és gyakorlatilag az is végig a ciklus során. És nekem a menstruáció előtt mindig vizes folyásom volt, a teherbeesésnél pedig krémes, ami igazából azóta is kísér. Ez is furcsa volt, mert nekem az életemben nem volt ilyen.
2009. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy válaszoltatok!

Nekem nem volt peteérésem, norcoluttal meghozták a vérzést, aztán csak clostyt kaptam. A ciklusom 13.napján nézték meg ultrahangon,hogy mi újság a kedves tüszőimmel.Volt egy 26mm-es:) Előtte nem fájt, de másnap éreztem a hasamban izomláz szerűséget.Nem is tudom, olyan volt mintha feszült volna, ha megnyomtam fájt.

Ovulációs tesztet vettem 14.,15.,16.napon negatív, aztán 17.napon pozitív és 18. napon negatív. Na a 14. és a 18.napon voltunk együtt. REmélem elcsíptük. Aztán 19.nap semmi hasfájás, de jött a mellbimbó fájás, ami még most a 22.napon is van.Azt nem tudom, hogy ez lehet-e tünet.

Szerintetek mikor teszteljek?

2009. aug. 13. 18:36
 5/5 A kérdező kommentje:
bocs:14.,15.negatív, 16.nap pozitív és 17.nap negatív.
2009. aug. 14. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!