Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajánlotok? 15 hetes...

Mit ajánlotok? 15 hetes terhes vagyok, és megfáztam. Nagyon beteg vagyok. Eddig a még nem voltam terhes a Neo Citran segített csak, de azt most nem ihatom. Kamilla teát iszom. Szedem az Elevitet, C vitamint.

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok forró tea, méz, citrom, fokhagymás pirítós!!!
2012. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vöröshagymát karikázz fel, csorgass rá mézet jó bőven, hagyd állni, időnként kavard meg. A hagyma a méztől levet fog ereszteni, ezt kevergesd meg és ebből a "szirupból" eszegess, hagyd, hogy a torkodat bevonja.

Nem szörnyű az íze és nekem nagyon gyorsan segített!

Jobbulást!

2012. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Stodal+Oscillococcinum

Én is terhesen fáztam meg úgy,mint még előtte soha.Nekem egyik házi praktika se jött be,ezek a dolgok viszont tökéletesen hasznosnak bizonyultak.Talán kicsit lassabban dolgoznak,mint egy antibiotikum,de kétségtelenül hatásosak.

Terhesen,szoptatós anyáknak is ajánlott!!!

2012. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
C vitamin napi 1500-2000 mg! Én 2 hete voltam iszonyat megfázva, semmi mást nem csináltam csak a c vitamint szedtem és 3 nap alatt teljesen meggyógyultam!
2012. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Stodal szirup, mézes tea, citrom, fokhagyma, c-vitamin ezek hatásosak.
2012. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha lázad is van, Panadolt nyugodtan vehetsz be! Nekem segített. Plussz én kevertem magamnak gyógyteát. (kamilla, zsálya, kakukkfű és egy pici borsmenta, de az csak azért mert szeretem az aromáját). Mielőbbi jobbulást!
2012. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb gyógyszer így terhesen: kis (1 decis)befőttes üvegbe tegyél mézet, keverj bele 10 000 mg aszkorbin savat (patikában por alakban megveheted, de a kinyitogatott c-vitamin kapszulából is mehet), + 1 teáskanál méhpempő (érdemes tartani otthon, sok mindenre jó, a neten könnyen beszerezhető) + 1 kávéskanál Vigantol csepp (D-vitamin, az orvos felírja, ha jóban vagy vele, vagy ha van kisgyerek a családban, a gyerekorvos is felírja) Ezeket jól keverd össze és ha beteg vagy, napi 1-2 kávéskanállal nyalogass el belőle! Én a múltkor még a náthás cicámat is ezzel kúráltam ki. :)
2012. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem a kamillateás inhalálás és a mézes tea jött be literszámra. 3 nap alatt meggyógyultam. jobbulást!
2012. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 12. 14:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Homeogene9, tengervizes orrspray, Lándzsás útifű szirup, Stodal vagy Prospan a torokfájásra.

Jobbulást! És nyugodtan mehet 1000mg-os C vitamin.

2012. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!