Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a 24. heti terheléses...

Tibor215321 kérdése:

Milyen a 24. heti terheléses vércukorvizsgálat mikor cukorszirupot kell inni? Éhgyomorra kell meginni? (ezt sem mondta a védőnő én meg nem voltam ilyenen még)

Figyelt kérdés
Most megyek majd pénteken. Érdekelne milyen nem lettetek rosszul?

2012. nov. 12. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, az.

Éhgyomorra kell menni.

2012. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz. Én annyi rosszat olvastam, hogy mire menni kellett addigra teljesen kész voltam. Erre odamentem levették a vért, utána megittam és annyi. Én az utána lévő 2 órát untam nagyon, szóval, ha teheted nem egyedül legyél.

Igen éhgyomorra kell inni.

2012. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi nektek! csak ijesztgettek engem is és a túl édestől gyomorsavam lesz félek kihányom. Hallottam lehet bele tenni citromlevet?
2012. nov. 12. 19:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! éhgyomorra kell meginni és nekem semmi citromot nem engedtek bele tenni! Levették a vérem addig az aszisztens bekeverte a löttyöt mondtam nekik én olyan éhes vagyok mert felkelek és egyből iszom egy bögre teát vagy tejet! Mondta is a nő nagylevegő és húzzam le! Én egyet tanácsolok ne szagolj bele szörnyű szaga van:-) én megittam komolyan mondom jól esett mert annyira éhes voltam már! Nézett is a nő mikor kérdeztem akkor mehetek?! Kérdezte nem ülök még minden oké?! Szóval nem kell tőle annyira félni! 24hetes kismama
2012. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Iható, bár nagyon tömény, érdemes bele citromlevet tenni. Mondjuk én anno citromlé nélkül ittam, hát megforgatta a gyomrom. Holnap megyek megint, de rutinosan viszem a citromlevet és úgy állok hozzá, hogy iszom egy jó limonádét.

Éhgyomorra kell menni, mert a cukros lötyi után két órával ismét vesznek vért és ebből nézik meg, hogy hogy reagál a szervezeted a cukorra.

2012. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meg lehet inni, nem vészesen édes, nekem annyira volt édes, mint a régen a menzán a tea!

Nem kellett abszolút de hánnyon tőle, nem volt émelyítő!!!

Egyszer ki lehet bír i annak is aki nem

Szereti az édeset, hisz a gyermekedért teszed!

Vigyél olvasnivalót, unalmas a 2 óra várakozás!

Ez olyan mint a vérvétel, ott is van hogy 2 órát kell sorban állni éhgyomorra, de mégsem hal bele senki!

2012. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden városban másként zajlik.

Szombathelyen ez citromos tea 75 gramm cukorral. Iható, és mivel éhes az ember egy picit jól is esett. Nálunk volt 1 órás és 2 órás vérvétel is. És a védőnőm kiadta, hogy előtte nap este kilenctől csak vizet fogyaszthatok.

2012. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen csak az én babám nehezen viseli ha nem eszem degeszre magam aztán ilyenkor mindig sajnálom nehogy lefogyjon:D
2012. nov. 12. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:

2 gyerkőcöm van és 3szor voltam ilyenen :)

Az elsővel ismételnem kellett, mert fél órával az idő letelte előtt kijött belőlem. Másodjára a 2 óra hosszát végigültem a nyitott ablaknál minden másodpercben erősen koncentrálva, hogy nehogy kijöjjön. Borzalmas emélék!

A második gyermekemmel nagyon féltem ettől, hetekkel előtte már gyomorgörcsöm volt ha eszembe jutott.. de egy kis kábaságon kívül semmi bajom nem volt. Szerintem babafüggő is a dolog.

Azért annál viszont kicsit összetettebb a kérdés, hogy ki lehet bírni, mert a gyerekedért teszed. Van olyan anyuka és baba páros, ahol muszáj kibírni kategória van.

2012. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg nem olyan szörnyű a dolog, és nálunk is engedték, hogy rakjunk bele citromlevet. Szerintem érdemes vinni magaddal mert segít a lötyi ízén, max ha nem használhatod megmarad. Arra viszont felhívták a figyelmet, hogy előtte este 7-től már nem ehettünk semmit és a vacsi lehetőleg ne péksüti vagy valami hasonló édes legyen mert bezavarhat az eredménybe. A 2 óra várakozás uncsi, könyvet vagy rejtvény vigyél:-) Boldog Babavárást 32hkm
2012. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!