Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék az ellen hogy a...

Mit tehetnék az ellen hogy a párom ne bántson egyfolytában? Mármint nem fizikálisan hanem mindig azt hajtja hogy nem csinálok semmit!

Figyelt kérdés

Egyfolytában azt vágja a fejemhez hogy nem csinálok semmit mert a főzés,mosás,takarítás,vaslás és az összes házimunka az egyenlő a nullával! már nagyon sokat sírok ezmiatt el kellene hagynom? 25hetes terhes vagyok dolgozni nem tudok mert olyan a munkahelyem meg az eléjen kórházban is voltam azóta veszélyeztetett terhes vagyok!

Egész nap neki ugrálok amit kér adom neki! De ő meg csak bánt egy kedves szava sincs! Akkor most hogyan tovább? Lenne hova mennem és attól sem félek már igazából hogy egyedül kell felnevelnem a babát! Ötletek? Nagyon el vagyok keseredve:-(



2012. nov. 14. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt csináltam, hogy tényleg nem csináltam semmit!

Nem főztem ( csak magamra, de ezt neki nem kell tudni), nem mostam, nem takarítottam. Pár napig bírta

Kérdezte, mi ez a kupi, stb. mondtam, hogy na ilyen, amikor nem csinálok semmit!

Azóta soha nem csesztet :D

2012. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken kívül mit vár még el tőled? Mindent megcsinálsz, amit csak kell, közben meg még veszélyeztetett terhes is vagy. Szerintem pakolj össze, és hagyd ott, mert ha a baba megszületik, akkor csak rosszabb lesz. Amúgy a terhességed előtt is ilyen volt veled, vagy csak azóta?
2012. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jajj annyira aranyosak vagytok tőletek merítek erőt! Annyira jó hogy bíztattok:-) amúgy egyet leszeretnék szögezni ha talán értem nem is de a babáért mindent megtenne már most a mindene! amúgy az smsre a reakció egész jó volt! hazajött oda bújt és kérdezte miért csinálom ordítva közöltem vele hogy elegem van hogy semmibe veszi a munkám! bocsánatot kért és mondta hogy igyekszik változni! úgyhogy megbeszéltük! remélem be is tartja! bár a mondandóm végén közöltem vele a legközelebbi ilyen után szó nélkül szedem a cuccom! ja és bocsánat kérésül holnap elvisz moziba is meg vacsizni
2012. nov. 14. 20:21
 14/15 mmT ***** válasza:
100%

na... :)

ha a férj-idomítás megy, akkor a gyereknevelés is jól fog menni! :)

legjobbakat!

2012. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt ügyesen csináltad :-)
2012. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!