Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, és...

8 hetes terhes vagyok, és dohányzom! Eddig napi egy dobozzal szivtam, most hogy már tudom, hogy mivan kevesebbet! Probáltam már lerakni de nagyon ingerlékeny lettem és ugy hallottam hogy ez jobban árthat a babának! Igaz ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sztm is mihamarabb tedd le.En is cigiztem,sot!napi tobb mint 1 dobozzal elment!

De mikor meglattam a 2 csikot leraktam!1x megkivantam es beleszivtam(mert azt tudom h pont olyan rosszat is csinal mintha nem eszel csokit mikor kivanod...),de annyira megundorodtam toe,h a szagatol is rosszul vagyok.

A "gazos" cigi az jo otlet a baratnom i8s meg undorodott tole...o csak siman leszokott!

Gratula a babahoz!

NAGYON VIGYAZZ RA!

2008. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A babának mindenképpen rossz a nikotin. A terhesség alatt folyamatosan kapja, gyakorlatilag "hozzászokik", feltéve, ha egészségesen születik meg. Aztán megszülöd, akkor megint kap nikotint az anyatejből. És azután ha már nincs szoptatás, a kisbabádnak rendesen "le kell szoknia" a cigiről. Inkább te szokjál le a cigiről, mint a kb 8 hónapos kisbabád. Szerintem. Én is dohányoztam a terhességem előtt, de nekem fontosabb a baba, ezért leraktam egyből. Ha tényleg akarod a babát, akkor vigyázz rá nagyon!!! 12 hetes kismama
2008. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Megborbálkozom ezzel a herbál cigivel,remélem sikerülni fog.... Sajna semmi akarat erőm nincs pedig tudom hogy mi mulik rajta!Anyukám is dohányzott amikor terhes volt velem és a testvéreimmel és egészségesek vagyunk!

Köszönöm a válaszokat!

2008. máj. 24. 17:55
 14/16 anonim ***** válasza:
IGEN JOBBAN ÁRTASZ MERT A BABONAK ELVONÁSI TÜNETE LESZ,NEM AZT MONDOM HOGY SZIVJAD,MERT ÉN IS LERAKTAM EGYBÖL,DE NAPI 4 SZÁLRA PROBÁLD LECSÖKKENTENI,ÉS POTOLD A HIÁNYÉRZETED GYÜMÖLCSÖKKEL,ÉS HA IDEGES LENNÉL VAGY FESZÜLT SLUKKOLJ BELE EGY PÁRAT,AZTÁN NYOMD EL.39 HETES KISMAMA.
2008. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem ha igazán szereti az ember azt a "kisbébit"ami növekszik benne,lerakná!ez egy hülye duma hogy nemlehet!..nemakarod inkább!én több mint egy db cigit szivtam el,egy nap.5 évig cigiztem.amikor megtudtam hogy terhes vagyok,1 hétbe kerüt mire fokozatosan letudtam rakni.azota a szagát is utálom.nekem a babám egészsége volt a fontosabb!nincs annál undoritóbb látvány mikor egy kismama a nagy pocijával füstöl!
2008. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na tök jó, hogy egészségesek vagytok és anyukád dohányzott. Én csak a babád sajnálom, mert te most képtelen vagy letenni a cigit, neki meg újszülöttként muszáj lesz...
2008. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!