Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltak segítségét...

Tapasztaltak segítségét szeretném kérni. Miért van két érték a papíromon? Melyik mit jelent?

Figyelt kérdés
Uterus üregében 11,1 mm-es petezsák ábrázolódik.(ezzel tisztában is vagyok) A másik CRL:12,5 ezt nem tudom,hogy mit takar.Segítene nekem valaki?
2012. nov. 15. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ülőmagasság, a baba feje és farcsontja közötti távolságot jelenti.
2012. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én tudom, hogy a crl az a baba hossza( embrió)
2012. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Szerintetek ezek a méretek hány hetesnek felelnek meg?Egyébként már szívhang is van.A doki szerint 5 hetes.
2012. nov. 15. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 5 hetesen 10mm-er volt.Az az egy-két tized még semmit nem jelent.Kb megfelel a baba mérete az 5 hétnek.
2012. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer mindenkinek! Az a helyzet,hogy olyan "kedves" volt az orvos,hogy semmi konkrétumot nem mondott,kérdezni meg nem mertem.Hát meglátszik,hogy sztk-s rendelés volt.Azt sem mondta,hogy mikor menjek megint.
2012. nov. 15. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk érdekes, hogy a petezsákot, amiben a baba van, kisebbnek mérte, mint magát babát. Ennyit a doki alaposságáról.
2012. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 7+3napossan volt a crl: 12,3mm.
2012. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,a dokiról nem is érdemes szót ejteni.Majd magán úton elmegyek még egyszer,ott csak másképpen állnak az emberhez.Most már tényleg nem tudom hova tenni a dolgokat.
2012. nov. 16. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!