Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom gentoflor hüvelytab...

Az orvosom gentoflor hüvelytablettát írt fel, folyás miatt. De nem használ?

Figyelt kérdés

Ma teszem fel az utolsót, de a folyás ugyanúgy megvan. Most akkor feleslegesen adtam ki 3000ft-ot?

15 hetes vagyok.


2012. nov. 15. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát lehetséges, hogy felesleges volt. Mondjuk attól függ, hogy milyen folyás, pontosabban folyás-e vagy csak hüvelyváladék, mert nem mindegy. Ha megnyugtat, nekem mindig is volt "folyásom", vagy is hüvelyváladékom, aminek a mennyisége most a terhessségem végére brutálisan megnőtt. Doki adott kúpot, felírt krémet, mindet végigcsináltam, egyik se használt. Ez ilyen hormonális dolog, szülés után lemúlik, visszaáll az eredeti helyzetbe.

Ha nem kíséri viszkető, csípő, fájó érzés, nem szagos és nem sárga, zöld, barna, véres, akkor ne törődj vele, vegyél tisztasági betétet, és bírd ki ezt a pár hónapot. De ha a fentiek valamelyike is fennáll, akkor keresd fel újra a dokidat hogy adjon erősebb gyógyit rá.


39 hkm

2012. nov. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. nov. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!