Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van sok várandós menyass...

Miért van sok várandós menyasszony, vagy terhes női vendég az esküvőn?

Figyelt kérdés
én divatra gondoltam.
2012. nov. 16. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Az emberek szaporodnak,és sokasodnak.Ez az élet rendje.Téged sem a gólya hozott!:)
2012. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Mert gondolom,hogy ebből nagy % nem tervezett baba,és ha már becsúszott,akkor gyorsan lagzit csinálnak.Ha pedig a rokonok között van terhes nő,akkor ne hívják meg azért mert terhes??Mitől ne lehetne lagzizni terhesen?!
2012. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

És még hány terhes van, akin nem látszik :)

Mi májusra tervezzük az esküvőt, de elkezdtünk próbálkozni a babával. Ha jönni szeretne, akkor előrébb hozzuk, hogy beleférjek az álomruhába (mini esküvőt szeretnénk, könnyen megtehető). Akik nagyobb lagzit szeretnének, nekik nyilván időigényesebb megszervezni, ezért már a has is látszik. A vendégeken való kiakadásodat végképp nem értem, miért ne mehetne terhes nő esküvőre??

2012. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
mert vmi oknál fogva manapság nem sdzeretnek házasodni az emberek, és a baba érkezése csak az a löket, amire hajlandók egybekelni. Pedig attól,mert összeházasodnak, nem muszáj egyből gyereket csinálni, a házasság nem a ygerekcsinálással egyenlő! A vendégek között meg nyilván azért van sok kismama, mert az emberek haverjai kb hasonló korosztályba tartoznak, és kb egy korosztály kb ugyanakkor akar gyereket, ekkor vannak szülőképes korban. Egyébként meg nem értem a kérdés, hogy ebben mi a kérdés? Nem hiszem, hogy bármilyen új információt fogsz kapni a válaszolóktól
2012. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Minden ismerősöm akik férjhez mentek mind terhesen mentek és nem becsúszott baba volt hanem tervezett. Mikor már ki volt tűzve az esküvő elkezdtek próbálkozni és sikerült is. Ez mindenkinek szíve joga h mikor akar gyereket. Ha már úgyis egy életre egybekötik az életüket miért is ne mehetne terhesen férjhez? Manapság már nem lincselik meg azt aki várandós terhessége alatt. PErsze vannak olyanok is h becsúszott a baba és akkor már legyen esküvő is mert azért vannak még hagyományos emberek. Ezen nem tudom miért kell fennakadni, nem hiszem h divatolnának az emberek. A terhes női vendég meg már tilos is az esküvőkön. Nem feltétlenül lerészegedésről van szó egy esküvőn vagy azért meg már ki kell nézni onnan? Sőt azt még valószínűtlennek tartom h azért esik teherbe h az ismerőse, rokona esküvőjén terhesen mehessen. Igaza van az előttem szólónak aki általában férjhez megy és meghívja az ő egy idős ismerőseit, barátait kb majdnem egyszerre akarnak családot is alapítani. Most nyáron a sógornőm ment férjhez terhesen ő is tervezett baba volt és én mint vendég én is terhes voltam már akkor és az én babám is tervezett volt és semmiféle divatot nem követtünk. Egy idősek vagyunk és kész. Ennél nagyobb dilemma sose érjen. Inkább örülni kellene h az emberek a mai világban még merik bevállalni a gyereket. Esetleg ha terhes leszel divatból leszel??

24hkm

2012. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
mert az esetek tobbsegeben a reproduktiv korra a hazaqssag is
2012. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

hu, elozo vagyok...

azt szerettem volna irni, hogy a reproduktiv korra esik a hazassagkotes ideje is, tehat vagy a par vagy a meghivott haverok kozul a nok terhesek...

2012. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem tetszenek az ilyesmik,de csak kiváncsi voltam erre véleményekre.
2012. nov. 16. 17:24
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Hmm, ezt honnan veszed? Milyen statisztika ez? Mert pl az én esküvőmön egy terhes vendég sem volt. Meg igazából egyik esküvőn sem ahol eddig voltam :) Az, hogy egy-egy feltűnik...na de sok? Na meg milyen divat lenne ez?
2012. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, de én eleve először a gyereket akartam összehozni, és csak utána esküvőt.
2012. nov. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!