Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell Genetikai tanácsadá...

Miért kell Genetikai tanácsadásra menjünk? Ott mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
már többször kérdeztem a toxoplazmás kérdést. tegnap telefonáltak, hogy ismét friss fertőzésem van, kiírták a rovamicint egész terhesség alatt szednem kell, és emelett még tanácsadásra is elküldtek. teljesen össze vagyok zavarodva hogy most mi folyik velem.
2012. nov. 16. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Kikérdeznek,megnézik a babát UH-al(ha elég gondos a doki).Felmérik a helyzetet,hogy érhette-e valami hátrány a fejlődésben(hogy szépen fogalmazzak).De hogyan lehet ismét friss fertőzésed?Aki 1x már átesett rajta,annak nincs mitől tartania.Én is átestem rajta gyerekkoromban,nem is volt félnivalóm.3 gyerekes
2012. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tavaly novembermen firr fertőzésem volt, azonnal szedni kezdtem a gyógyszert, de 12 hetesen elment a baba, most megint visszajött az eredmény hogy ismét friss fertőzésem van. én is így tudtam, hogy már átestem rajta, és nyugodt is voltam. ezidáig...... totál kivagyok, nem akarom elhinni hogy mi a fene folyik velem. vagy esetleg valaki elszúrt valamit?
2012. nov. 16. 17:33
 3/4 A kérdező kommentje:

az IGM reaktív, az IGG negatív 0.00U/ml


ugyanilyen volt a tavalyi is..

2012. nov. 16. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Sajnálom...én még ilyenről nem hallottam.Igaz,én laikus vagyok,az orvosok biztos jobban tudják.Drukkolok,hogy minden rendben legyen.
2012. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!