Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes 50es rucikat venni az...

Érdemes 50es rucikat venni az újszülöttnek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes,szerintem a minimum az 56-os,de azokat sem kell 2-3 hétnél tovább használni.Én lánykám 49 cm-el született,de nem volt egy 50-es ruhánk sem,csak 56-os,de nem is hiányzott.
2009. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Az előbb egy kérdésre írtam, hogy a rugik számozása magasságfüggő. Általában a gyerkőcök 50-55cm-vel születnek. Nekik már 56-os, 62-es rugi kell, hogy kényelmes legyen. Ha mégis szülésnél derülne ki, hogy kicsi a manó, a párod, vagy valaki akkor is tud venni 3-4 db kisebb rugit, mire hazamentek a kórházból.
2009. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg igenis érdemes, de nem mindegy milyen márkából, van olyan 50-es ruha amit még most is hord a fiam (kik-es) és az a durva hogy 5 hónapos :-)

De tényleg csak pár darabot vegyél, jó babázást

2009. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak akkor, ha kisebb babat josolnak. De meg akkor sem feltetlenul. Szules utan is meg lehet venni, ha tenyleg szukseg lesz ra.

En meg 56-osbol sem vette, egy szerelest kaptunk, amibol hazahoztuk a korhazbol, de mivel 55 cm-rel szuletett a fiam es 4 kg-mal, mar akkor nehezkes volt raadni. Az oltoztetes felenel megbantam, hogy belekezdtem.

62-es body-t, rugit hordott ezen kivul mindig, eleinte picit bo volt, kicsit az ujja hosszu, de en nagyon nem bantam, mert elso baba, bizonytalan voltam es a nagyobbat konnyebb raadni azokra az apro, torekeny vegtagokra, mint egy szuket. Es nagyon hamar cserelni kellett meg ezt is, mert azota is rohamtempoban no (8 honapos es mar tobb, mint 80 cm).

2009. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak akkor vegyél, ha kis babót jósolnak. Mi kaptunk 56-ost, de mivel 60 cm-vel született, már kicsik voltak rá.:) De talán majd a következőnek jók lesznek...
2009. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. A kisfiam 49 cm-rel jött a világra és egyszerre 56-os ruhákkal kezdtünk. Egy éves korára 6 méretet szaggatott el. Pár hetente újakat kell venni. Egészséges baba nagyon gyorsan nő!
2009. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!