Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan alakult a kapcsolatotok...

Hogyan alakult a kapcsolatotok a "nem tervezett" babával miután megszületett?

Figyelt kérdés
Rettegek, mert nem akartuk ezt a Babát, védekezés mellett fogant, negatív teszt, mire mégis kiderült, hogy Kisbaba, már késő volt mindenre...Párkapcsolatom romokban, szétköltözés a küszöbön, teljesen egyedül vagyok a kicsikkel és a terhességgel.Hogy tudom majd SZERETNI???
2012. nov. 17. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Úgy tudod majd szeretni, hogy Ő is a te gyermeked. Ő is a te szíved alatt van. Ha tervezett volt ha nem. Ő nem tehet semmiről, csak egy ártatlan kis lény aki számít rád.
2012. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Egyedül a babával, de boldogan.

Ugyanúgy fogod szeretni, ha nem, akkor ott baj van.

2012. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem tervezett babám van,5 hónapos.IMÁDOM!A mindenem!Miután kiderült,hogy terhes vagyok,minden ugyanúgy ment,mintha terveztük volna.
2012. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Minden flottul megy :) imádjuk,meg egymást is.
2012. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Az én nem tervezett babám 3 és fél hónapos és Ő a mindenem! Amikor kiderült, hogy babát várok még csak 7 hetes voltam, azóta is ez a legjobb döntésem az életemben, hogy megtartottam! Boldog vele minden perc! Imádom a kislányom, apja is imádja, meg az egész család! Fel a fejjel! Pároddal vagy nélküle, de a babád lesz a világon a legfontosabb!
2012. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Az első fiamat nem terveztük, a kapcsolatunk legelején estem teherbe. Már lassan 2éves a szerelmem, imádom őt, a legjobb döntés volt h megtartottuk. Boldogan élünk most már a tervezett kistesóval. :) Fel a fejjel, te is imádni fogod!
2012. nov. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a második volt nem tervezett, de nálunk szóba sem került, hogy nem tartjuk meg. Két gyereket szerettünk volna, csak korábban jött.

Én teljesen kiborultam, mert féltem, hogy vele a kisfiamtól veszem majd el az időt, mi van, ha megkeserítik egymás életét stb. Én emiatt féltem.

A férjem hozzáállása mondjuk döntő volt, mert teljesen magától értetődően kijelentette, hogy még szép, hogy megtartjuk. Emlékszünk rá, mikor fogant, nem okoltuk egymást, nem voltak veszekedések.

A kicsi most egy éves, és nagyon szeretem.

2012. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!