Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív terhestesztnél hány...

Pozitív terhestesztnél hány hetes korban van először értelme orvoshoz menni? (mégcsak 3 napja késik, azaz 4 hetes lehetek csak)

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a lehető leghamarabb mennék,veszíteni valód nincs.Ott majd elmondja a doki,hogy hogyan tovább.
2012. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Én 8-10 hetesen szoktam először menni, az orvosom így tartja jónak.

Azon az elven van, hogy ha az elején megszakad egy terhesség, annak oka van, ha meg minden rendben, akkor felesleges előbb menni.

Természetesen nem érvényes mindez, ha az illetőnek már volt vetélése, vagy más "zavar van" az előéletében.

2012. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen mentem,akkor már nézett UH-t is.
2012. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 5 hét 5 naposan mentem és azt mondták még korai volt.

Ha nincs semmi panaszod szerintem ráérsz a 6-7-ik héten menni.

2012. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kerek hét hetesen voltam. Majd egy centis volt a picur és dobogott a kicsi szíve is. :)
2012. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rögtön, mikor + lett a teszt. Előzőleg elvetéltem, és féltem. Visszahívott 1 hét múlva, akkor voltam 6 hetes. 3 nap múlva csinált uh-t, ahol már volt szívhang is. 1-2 hét múlva mehetsz te is. :)
2012. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mikor megtudtam egyből mentem. 6 hetesen küldtek el az első ultrahangra.
2012. nov. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!