Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki beszél a babájához?

Mindenki beszél a babájához?

Figyelt kérdés
Egész nap a babó körül forognak a gondolataim, mindig pozitív gondolatokkal "kommunikálok" vele, de nem beszélek hozzá gy csomóan ezen kiakadnak, amikor azt mondom, hogy én nem beszélgetek a babámmal, és úgy néznek rám mint egy hülyére.. Most ez a mérce arra, hogy mennyire leszek jó vagy rossz anya?
2009. aug. 15. 16:53
 1/10 A kérdező kommentje:
24 hetes vagyok
2009. aug. 15. 16:54
 2/10 Tittiritty ***** válasza:
94%

Én sem beszélek a kicsimhez, nekem az lenne a furcsa, ha otthon magamban beszélgetnék hozzá. Nem az számít, hogy a hangodat hallja, hanem hogy már érzi a pociban, hogy imádod. 24 hetesek vagyunk mi is.

Ne érezd magad hülyének, várd boldogan a bébit!:-)

2009. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Én sem tudok hozzá csak úgy beszélni, de apával szoktunk róla beszélni és apa beszél néha a hasamhoz is. :)


37h

2009. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, már azt hittem tényleg én vagyok defektes. : ))

Egyszerűen nekem sem jön természetesen az hogy a hasamhoz beszéljek, ettől függetlenül a babókám minden nap meg van simogatva, és már most nagyon szeretem!

boldog babavárást nektek!!

2009. aug. 15. 17:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen múlik, hogy jó vagy rossz anya leszel-e. :-)


De én pl beszélek hozzá. Igaz, még csak 5 hetes vagyok, éppen ezért félek a vetéléstől. Biztatom a hancurkát, hogy kapaszkodjon jó erősen, mert nagyon várjuk. :-)

2009. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is ritkán szólalok meg, főleg, ha egyedül vagyok itthon, de a gondolataimmal folyamatosan kommunikálok vele.

Persze van olyan, ha reggel először rúg, hogy jó reggelt kívánok neki, vagy ha a hűtő felé közeledek dézsmálási szándékkal, akkor megkérdezem tőle, hogy mit együnk(mindezt hangosan).

Viszont mikor a férjem itthon van Ő beszél hozzá és olyankor én is beszállok a játékba :)

2009. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babókához! Biztosan minden rendben lesz! :)
2009. aug. 15. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Szia! Ha ez megnyugtat én sem beszélek hozzá, csak a gondoltataimba... remélem érted hogy hogy értem. Párszor előfordult, hogy mondtam neki hangosan, hogy jó lenne, ha ma már végre rúgna egy picit (ehhez hozzá kell tennem, h elég lustácska kisfiú). Az egyik ismerősünk megkérdezte, hogy hogy fogják hívni és mondtam neki, hogy még nem döntöttük el, erre teljesen felháborodva, hogy az hogy lehet, mert már régen a nevén kellene szólítanunk, mondván, hogy az ő lánya - akivel szinte egy napra vagyunk kiírva, csak nála már ez lesz a 4. gyerek - na szóval, hogy ott már a gyerekek a nevén szólítják a pocakban lévő babát és úgy simogatják.... stb.

Vannak ilyenek és mi olyanok vagyunk. Majd ha kint lesz, akkor úgyis állandóan hozzá fogsz beszélni, még meg is fogod "unni" a hangod.... :)

Én amúgy zenét szoktam hallgatni...

2009. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam hozzá beszélni, de én is csak annyit, hogy mit enne? Szép álmokat, jó reggelt.Meg amikor rohanok hányni, akkor próbálok vele beszélni,hogy legyen jó kisbaba:)

12 hetes kismami

2009. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

igen, olyan nálam is van, hogy többesszámban beszélek magunkról(na, mit eszünk most?), de konkrétan vele nem beszélgetek. Nem jön, hogy beszélgessek vele, hiszen nem látom. De az első fotóját van, hogy megsimogatom a hűtő ajtaján :)


16 hetes pocis

2009. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!