Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttöl kezdtetek el...

Hányadik héttöl kezdtetek el igazán hizni? Hány kg-ot hiztatok a terhesség végére? Lettek terhességi csikok a hasatokon és melleken?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok, terhességem elsö 12 hetében fogytam, mert sokat hánytam, de azóta visszajött az étvágyam és visszahiztam a 3 kg-ot amit leadtam! Nagy az étvágyam kiváncsi lennék hány kg hízásra számithatok! 168 cm és 59 kg vagyok! Köszönöm

2012. nov. 21. 14:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 171 cm vagyok, 76 kg-al kezdtem. 27 hetes vagyok és most 90 kg :( De nem izgat, csak a baba a fontos. A testemmel ráérek szülés után törődni :) A 9. hétig híztam 5 kg-t. Azt megtartottam a 22. hétig. Utána hirtelen...
2012. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2012. nov. 21. 20:20
 13/15 anonim ***** válasza:
Én eddig 9 kilót szedtem fel. Most vagyok a 25. hétben. És általában 3 kiló jön fel havonta, ami ugye sok, se mit tehetek. Pedig nem szoktam zabálni...
2012. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 tkata81 ***** válasza:
77 kg-val kezdtem, most 82 vagyok, de ebből 3 kg az utolsó 3-4 hétben jött fel, mióta fekvésre vagyok ítélve. nem zabálok (reggeli-ebéd-vacsi, kb ennyi naponta), édességet szinte nem eszem, se nasit, max 2 naponta 1 sütit, mégis jön fel a kg, hogy nem mozgok :( még van majdnem 3 hónapom, remélem havi 3 kg-nál több már nem jön fel, így is +14-15 kg lesz akkor.
2012. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kardos-Varga Klaudia ***** válasza:
Sziasztok.Èn 163 cm vagyok, 69 kiloval kezdtem és a 34. hétre lettem 82.Kenem magam ezerrel, de a csíkok (nem sok 8-9 db) mégis megjelentek úgy másfél hónapja.Azóta számuk nem gyarapodik, de hosszúságuk nö. :( Ettöl függetlenül teszek rá!! Mindenkinek további jó egészséget!! :)
2013. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!