Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberi babát, hány hetes...

Decemberi babát, hány hetes korától lehet kivinni? Nem is nagyon sétálásra gondolok, hanem inkább kocsival, de azért picit érintkezne levegővel is?

Figyelt kérdés
Nemsokára szülök, és segítségem nem nagyon lesz, nem bánom, de picit félek hogy fogom majd tudni elintézni a papírokat, bevásárlást stb. Szerencsére jogosítványom van. A kérdésem az lenne hogy ti mennyi idő után vittétek ki decemberi újszülötteteket?
2012. nov. 22. 14:46
 1/6 Kondor Judit ***** válasza:
Kb.2-3 hetes korában már kiviheted,de ne tegyél az arcára ruha pelenkát mert csak ártasz vele/beszívja a párás levegőt ez nem jót tesz neki/de majd a hazaérkezés után úgy is kimegy a gy.doki és tőle is megkérdezteted.
2012. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dec. 16-án született a fiam.

10 naposan már 20 perces sétára mentem vele, de a szobábna sarkig nyitotta balaknál aludt minden délután (persze felöltöztetve).

Szerintem pont nem a hidegben való séta, hanem a zárt térben lévő bacik, vírusok a veszélyesek ebben az időben.

Piacra, sétálni, kisboltba napi szinten mentünk, de pl. a TAJ kártya intézéséhez biztosan nem vittem volna egy 2-3 hetes gyereket, ahogy mondjuk Tesco-ba sem.

2012. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
..szobában... ablaknál....
2012. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is sétáltunk már 1 hetesen a decemberi babámmal.

No de ügyintézni nem vinnék 1 hetes babát és még a bevásárlással is várnék vele...

A papírokat intézd postán, valakit kérj meg, hogy adja fel, ne te állj a postán az újszülötteddel..

2012. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabszem ***** válasza:
2 hetesen már kiviheted, csak jól bugyoláld be. az enyém február elején született -20 fok volt. 1 hetesen már kivittem az erkélyre 10 percre, 2 hetesen már sétáltunk. Bundazsák volt rajta, sapka, kapucni, pléd
2012. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvileg 1 hét múlva szülök és én is úgy tervezem, hogy 1 hetesen már elkezdem szoktatni a levegőhöz, hogy 2-3 hetesen már le tudjunk menni, akár csak egy rövid kutyasétáltatás erejéig.


A babák (és senki) nem a hidegtől fázik meg.

2012. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!