Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki vizesedik, mit ajánlott a...

Aki vizesedik, mit ajánlott a doki, sok vagy kevés folyadék?

Figyelt kérdés

4-5 hete nagyon vizesedik a lábam, most hétvégén elkezdett a kezem is. Régen volt magasvérnyomás problémám, a terhesség alatt eddig rendben volt minden, de tartok tőle, nehogy toxémiám legyen.

25 hetes kismami


2009. aug. 17. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem sok folyadekot, es gyümölcsöt mondott...
2009. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem azt mondta a dokim,mikor vizesedtem,hogy minél több folyadékot igyak,hogy hadd dolgozzanak a vesék.

További boldog pocakosodást!

3 hónapos kislány anyukája

2009. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, a sok folyadék segít. Ezenkívül a petrezselyem is nagyon hasznos lehet, nekem ezt is javasolták. Mindenbe tettem egy kicsit, még a szendvicsre is. Sokat segített. Vízhajtókat, csalánteát felejtsd el, mivel azok kioldják a májból a méreganyagokat és mind megkapja a gyerek, szóval azzal többet ártasz, mint segítesz.
2009. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta, napi max. 1 liter folyadék összesen! Szerintem ez baromság, én továbbra is sokat ittam. Nagyon figyelj arra, hogy 20mg/l-nél ne legyen több az ásványvíz nátrium tartalma! Nagyon fontos!!!
2009. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, a lényeget kihagytam. Sószegény diéta kell. Ha kibírod, semmibe ne tegyél sót vagy csak minimálisat. És van még egy homeós bogyó, a natrium sulfuricum 9ch. Az is segíthet, érdeklődj a védőnőnél. 10:18-as voltam.
2009. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minél több folyadék(min 2liter), kevés só. Ha lefekszel tegyél a lábad alá két vastag párnát.Ez sokat segíthet.
2009. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Utolsó előttinek igaza van! Sószegény, vagy inkább sómentes diéta a lényeg.
2009. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a háziorvosom, hogy annyit igyak, amennyit a szervezetem megkíván, mert a terhesség nem az a "betegség" aminél több vagy kevesebb folyadékot kell inni. De sokaktól én is azt hallom, hogy többet kell inni és kevés só.
2009. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!