Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim kérdés! Nektek is...

Intim kérdés! Nektek is ilyen? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval, mivel hétfőn megyek nődokihoz, kicsit megborotválkoztam odalennt! :DDD Tükör segítségével,. És azt fedeztem fel magamon, hogy a hüvelybejárat két oldali része kicsit duzzadt! Kézzel is érezhető! Nem fáj, meg semmi, csak keményebb és duzattabb mint régen volt! Nem tudom mióta lehet ez, de csak most fedeztem fel! Persze holnap ugyis megkérdezem a dokit róla csak hátha nektek is ilyen? és tök természetes dolog! :D 23 hkm
2012. nov. 25. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ilyen bizony:) borotva nélkül is:) sőt a szine szééép szilva lila az egésznek:)

multkor meglestem magam alúról és úgy nézek ki mint egy szép nagy szilvás pampuska:D csodás:D

2012. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :D Jól van akkor, éreztem hogy nincs itt gond, és ez csak velejáró! Köszi a válaszod :D
2012. nov. 25. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy vagyok mint az első válaszoló, teljesen normális :)
2012. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

bizony nekem is ilyen :)

olyan mintha egész nap izgalmi állapotban lennék :D akkor szokott ilyen lenni. bár én nem borotválkozom, csak géppel letolom a nagyját, de mosakodásnál feltűnik azért a változás :)

2012. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem szintén ilyen már egy ideje, először én is meglepődtem rajta de normális a vérbőség miatt, hogy megduzzadnak odalent a dolgok:-)34hkm
2012. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!