Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim kérdés, mit csináljak?

Intim kérdés, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Árthat az anál sex a babának? 25 hetes vagyok és a párom nagyon szeretné, és arra gondoltam mivel a méhnyak is rövidül, nem lenne e jobb a babának ha így csinálnánk. Amúgy még nem nagyon próbáltuk.
2012. nov. 25. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem próbáltad még, ne most kezd el.
2012. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem javaslom, hogy most kísérletezzetek, mert berepedhet ott a bőr, az fájdalmas, sebbel jár, a székelés terhesség alatt amúgy is rossz, nemhogy sebbel "ott" rajta.. A szex nem árt a babának, persze csak óvatosan, szeretkezzetek és ne d*gjatok(bocsi!!!!!, de így legalább mindenki érti mire gondolok:)
2012. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Szia!

Semmiképpen se! Nem azért mert prűd vagyok, jómagam is kedvelem, de méhösszehúzódásaid lesznek, és az nyitja a méhszájat.

2012. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú köszi! Hát akkor ezt megbeszélem vele! Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm a segítséget!
2012. nov. 25. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Cáfolom mindet.....méhösszehúzódások attól??? Aztán miért?

Az az orgazmustól van, az análnak semmi köze hozzá. Nálunk a férjem nagyon szereti de én csak akkor engedem ha nagyon fel vagyok izgulva, az olyan ajándék néha neki:-) most 24 hetes vagyok 2-3 volt eddig a terhesség alatt. Tehát.... egy dolog ami árthat az a fertőzés veszély, de ez csak és kihangsúlyozom CSAKIS akkor van ha anál után visszateszi a hüvelyedbe, na ezt az egyet TILOS. De hüvely után, ha először akkor főleg rengeteg síkosítóval (legjobb a Bartolne a patikából) szuper lesz:-) Amikor én hagyom magam azok a legjobb orgazmusaim:-) de ugye mi után nekem jó volt még neki is jó kell legyen az nem mindig annyira jó már, meg az első percek, de ha lassan csinálja és sok a síkosító akkor nagy élvezet lesz:-) Őszintén szólva mikor én a férjemmel összekerültem 6 éve akkor ő mondta, hogy neki ez néha nagyon jó lenne, én nagyon lassan jöttem bele, és nem is mindennapos, de így igen jó tud lenni:-) Hajrá:-) Ha van kérdés írj:-)

2012. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én arra gondoltam, hogy így kevésbé piszkálja a méhemet.
2012. nov. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!