Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már egy hete nem érzem mozogni?

Már egy hete nem érzem mozogni?

Figyelt kérdés

13 hetes korától érzem a magzatmozgást, de egy hetes sajnos egyáltalán nem. Írtam már ki számtalan kérdést, de azt mondták, ne izguljak, csak még sok helye van a babának.

Szerdán töltöm a 17 hetet, harmadik baba.



2012. nov. 26. 18:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
100%
Kár a szóért komolyan adtunk tippeket de ennyi sajnos mi segíteni másképp nem tudunk. Se uh-val se anyagiakban se felügyelettel. Ezt csak annak tudom mondani h felelőtlenség h késő estig vártál ezzel napközt kellett volna elindulnod ezzel nem most este kapkodni eszetlenül idegeneknek. Ne vedd sértésnek nem annak szántam csak innen mindenki tehetetlen megnyugtatni meg senki nem tud meg nem is fog szerintem. Meg azzal mire is mennél ha mindenki azt mondaná h nincs gond aztán meg mégis van. Azzal nem lennél kisegítve. Ismerősöd,se rokon a közelben? Nem igaz h ennyire magatok vagytok. Vmit csak tudsz tenni ha mást nem gyerekekkel együtt menjél mert ugyanúgy a gyerekedre gondolsz.
2012. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%

Ügyeletet tudod kihívni, vagy a mentőket.

Szorítok, hogy minden rendben legyen! Egyél valami jó cukrosat és feküdj kicsit a jobb oldaladon, nekem ettől mindig beindult a bébi. Mondjuk sokkal később (nagyobb terhességnél).

2012. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
100%
Hol van az apuka? Ő nem tud vigyázni a gyerekere? Akár a gyerekeket is viheted az orvoshoz. Volt mikor velem is velem jöttek, mert épp nem tudtam kire hagyni őket. Megoldás mindig van, ha akarja az ember. Ne itt várj segítséget!
2012. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:

Apa dolgozik, állandó éjszakás.

Bevinném őket, de nem merek elindulni. Tényleg mocskos egy környék ez, a házban bújkál egy körözött ember stb. és enyhe pánikbeteg is vagyok.

2012. nov. 26. 18:31
 25/70 anonim ***** válasza:
84%
Az én védőnőm kijönne.
2012. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
88%
Akkor próbáld előcsalogatni a kis huncutkádat valahogy! Remélem vmi úton-módon sikerül.
2012. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
82%
De akkor most válaszolj te légyszíves mit vársz tőlünk????? Menjünk érted vagy mi????? nem értem komolyan...ha mindenre van kifogás akkor mi hiába koptatjuk az ujjainkat ... bocs innentől nem tudok mit írni. szurkolok h nincs baj...de utálok tehetetlen lenni másokkal szemben
2012. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
88%
sok sikert. ébrezd fel valamivel babát.vizsgálás alaposan
2012. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:

Sztem mindent próbáltam. Ettem csokit, cukrot, kakaóscsigát, kapucsínót, kávét(amit egyébként utálok)

Van még valami, valaki valami tipp?

2012. nov. 26. 18:36
 30/70 A kérdező kommentje:
Neharagudj. Ezek nem kifogások egyébként. Aranyosak vagytok, hogy izgultok értem.
2012. nov. 26. 18:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!