Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már egy hete nem érzem mozogni?

Már egy hete nem érzem mozogni?

Figyelt kérdés

13 hetes korától érzem a magzatmozgást, de egy hetes sajnos egyáltalán nem. Írtam már ki számtalan kérdést, de azt mondták, ne izguljak, csak még sok helye van a babának.

Szerdán töltöm a 17 hetet, harmadik baba.



2012. nov. 26. 18:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de örülök! Gondoltam Rád délelőtt :)
2012. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:

Tudja a rendőrség, voltak is itt nem rég, mutatták a férfi képét. De itt nagyon sok lakás van, mindenhova nem mehetnek be csak úgy.

Szombathely.

2012. nov. 27. 15:00
 63/70 anonim ***** válasza:
66%
A kórházban szemberöhögnek? Ezt honnan veszed, kérdező? Amikor én nem éreztem egyik nap mozogni a babámat, lóhalálában mentem a kórházba. Nagyon aranyosak voltak, soron kívül megvizsgáltak és maga az ultrahangos nő mondta, hogy ha ilyen van, inkább menjek feleslegesen, minthogy ne menjek be és baj legyen! Hozzáteszem, ettem a csokit, ittam a kólát előtte és ennek ellenére nem mozgott egész reggel, ezért ijedtem meg de nem volt semmi baj.
2012. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, 3 hónapja megtörtént velem, innen veszem. Sajnos engem kiröhögtek. Meg sem vizsgáltak, pedig véreztem.
2012. nov. 27. 15:17
 65/70 anonim ***** válasza:
De örülök, hogy jól van a Kicsid!!! :)))
2012. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok köszönöm olyan jól esik.:)
2012. nov. 27. 15:33
 67/70 anonim ***** válasza:
Szia! Én kérdeztem miért nem szólsz a rendőröknek. Én is sz.helyi vagyok, és már nagyon érdekel, hogy hol van a városunkban az a hely ahol nem lehet kimenni este az utcára, ill. melyik az a ház ahol bűnözők bújkálnak.Ki a védőnő aki bunkó volt, és a kórházban ki az a doki?
2012. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
64%

38,41,42-es.

Nagyon örülök, hogy rendben vagytok! :))

Igen én már "rég"szültem karácsonykor lesz 2,5 éves a kisfiam.

Az 1. babám azért halt meg mert nem jutott el hozzá a táplálék, ugyanis gond volt a placenta erezetével, tehát a vérellátással. Ezt persze két héttel a baj előtt még nem látták, holott utólag megtudtam igenis észre kellett volna venni. :(


Nekem is lenne egy kérdésem. Nekem is spirálom van. Neked milyen? Nekem Mirenám van. Már pár hónapja nem menstruálok, igaz e hónapban egy napra picit maszatoltam, de ez ennél normális. Hogy jöttél rá olyan hamar hogy terhes vagy, hogy az 5. hétben már le is vették? Én folyton képzelődök, hogy terhes vagyok. :P Férjem szerint túl sokat nézem a "nem tudtam hogy terhes vagyok" műsort.

2012. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:

Nekem Goldlilym volt. Ez hormonmentes. Azért a Mirena talán megbízhatóbb:)

Nem jött meg a mensim, és már rég feszített a cicim, a mensi elmaradás utáni nap már csináltam is egy tesztet, ami halvány pozi lett. Jobb is, hogy ilyen hamar le tudták venni a spirált, mert azt mondta a doki, hogy aki nem veszi észre időbe, annál gondokat jelent, belenő a babába stb.


És azt megkérdezhetem, hogy hányadik hétben volták az első babáddal?

2012. nov. 28. 10:48
 70/70 anonim ***** válasza:

Hát remélem hogy megbizható, mert én bizony elég termékeny vagyok. :)

33. hétben szültem meg.


És mi lesz azt még nem tudjátok? Otthon vegyesen vannak a gyerekek? Várják a kistesót?

2012. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!