Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már egy hete nem érzem mozogni?

Már egy hete nem érzem mozogni?

Figyelt kérdés

13 hetes korától érzem a magzatmozgást, de egy hetes sajnos egyáltalán nem. Írtam már ki számtalan kérdést, de azt mondták, ne izguljak, csak még sok helye van a babának.

Szerdán töltöm a 17 hetet, harmadik baba.



2012. nov. 26. 18:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
91%

Ha valóban annyira aggódnál, már elmentél volna orvoshoz.


Egyébként valószínűleg minden rendben van, de ezt 100%-ra úgyis csak orvos tudja mondani.


(Azért nem kis merészség úgy harmadik gyereket vállalni, hogy még egy taxit hívni sincs pénzed :( )

2012. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%
ne úgy értsd a kifogást szót mintha te nem akarnál menni.. rosszul fogalmaztam én is de akármilyen tippet adunk egyik se jöhet sajnos szóba...így értettem nem megbántani akartalak ezzel csak ez a tehetetlenség kinyírja az embert.. én legalább is így vagyok ezzel. Ha tudnék el is mennék akár értetek de ez nem így megy sajnos.
2012. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:
Nem ír vissza a védőnő. 14 hetesen úgy éreztem, mintha szülnék, annyira görcsöltem. Akkor 3x hívtam, de nem vette fel. Kemény 5 nap múlva hívott vissza.
2012. nov. 26. 18:44
 34/70 anonim ***** válasza:
100%
Jó arc a védőnéni... :( Írj majd légyszi, hogy mi volt!
2012. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:
Persze megírom. Holnap mindenképp bemegyek a kórházba, csak nem rugdalnak ki.
2012. nov. 26. 18:47
 36/70 A kérdező kommentje:
31-es. Spirál mellett fogant.
2012. nov. 26. 18:49
 37/70 anonim ***** válasza:
100%
már régen megnézethetted volna magad, hogy minden rendben van-e minthogy eddig várj. Ha ezek nem foglalkoznak veled akkor keress másikat aki majd megnéz.
2012. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonlóan. Biztos voltam benne már a 11. héten hogy néha őt érzem. Persze nagyon össze vissza éreztem még, aztán egyre többször. Majd a 16. héten én sem éreztem már napokig, nagyon megijedtem mert egy babám már született halva. Megnézettem a dokival és szerencsére rendben volt. Bizony még beletelt pár hétbe mikor már rendszeresen naponta éreztem őt. Ő a 4. baba volt már akkor. Mondta a doki hogy ilyenkor még normális, volt olyan paciense aki a 23. hétbe érezte csak először. De azért ha nyugtalanit akkor jobb ha megnézeted, még ha ki is nevetnek. Te tudod hogy milyen sűrűn érezted eddig. Minden jót!
2012. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:
Tudom. És már bánom, hogy eddig vártam. Csak nagyon sok dolgom van, van mikor el is felejtem figyelni, hogy mozog-e. Most bármit megadnák egy itthoni szívhang figyelőért.
2012. nov. 26. 18:57
 40/70 A kérdező kommentje:

Köszönöm 38-as. Eddig naponta 2-3x éreztem, nagyon nagyon gyengén, de most azt sem.

Általában ilyenkor, mikor a gép elött ülök, akkor szokott mocorogni, azért ülök itt már 2 órája, de semmi:(

2012. nov. 26. 18:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!