Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 7 hónaposan nem csíkos a...

Ha 7 hónaposan nem csíkos a hasam akor már nem is lesz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, de nekem is a 35. héten lett csak az. Pedig azt hittem, megúszom?(

2009. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem teljesen biztos. Nekem is egyetlen egy volt, ami valamikor az utolsó hetekben keletkezett.
2009. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A csikozódás nem igen feltünö míg a bör feszül, az majd amikor a böröd alol kikerül ami feszíti akkor látszik jobban. de van akinek semmi nem lesz. én 2 kiló hízástól olyan vagyok mint a zebra.
2009. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak akkor vettem észre mikor megszületett a fiam és hirtelen lapos lette a hasam:(
2009. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
38hetes voltam,mikor a doki egy hétfői napon közölte velem,hogy pénteken megcsászároz.Gyönyörű volt a bőr a hasamon egészen szerdáig.Tusoláskor vettem észre,hogy a köldököm körül kirepedezett.Tehát eddig kibirta és nem is gondoltam volna,hogy ez velem is megtörténik.Ja egyébként kentem mindennel amivel csak lehetett.
2009. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megúsztam a 40 hetet úgy, hogy nem csíkosodtam. De 2 héttel túlhordtam a kisfiamat, és annyi idő elég volt arra, hogy az egész hasam berepedjen. :-(

2009. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!