Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több két csíkos tesztem van,...

Több két csíkos tesztem van, de a doki nem lát semmit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés tulajdonképpen? Gondolom visszahívott 1-2 hét múlva talán korán mentél.
2011. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, valószínűleg még korai. labort csináltatok?
2011. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ő mondta, hogy ma menjek! De több tucat tesztem van! És UH nem látott semmit! Pénteken megyek vissza! De holnap meg a labor eredményért! És az a kérdés, hogy ennyi teszt után miért nem lát semmit?
2011. aug. 23. 19:08
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt több tucat tesztem, de azokat két nap alatt csináltam. Az a kérdés, hogy hány napja késik a mensid, vagy hány hete, mert ha még csak most kellett volna mensizni, nem is láthat semmit, csak megvastagodott nyálkahártyát, esetleg felritkulást.Jó lenne ha megírnád mennyit késik, hogy hátha akkor okosabbat tudnánk neked mondani.
2011. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem késik! Mert most 27.-én nem kellene meg jönni-e! Majd holnap kiderül, hogy akkor most mi is van!
2011. aug. 23. 19:17
 6/19 A kérdező kommentje:
De a labor már biztosat tud mondani, ugye? mert holnap megyek vissza az eredményért
2011. aug. 23. 19:18
 7/19 anonim ***** válasza:
óó értem, hát akkor gratulálok kismama, ha a teszt pozi akkor ott a baba, ne aggódj, figyi az első fiamnál, mensi kimaradása napján már teszteltem pozit aznap rohantam is dokihoz, semmit sem látott az ég világon, azt mondta két hét múlva vissza és újra megnéz, akkor már volt petezsák stb, 6+5 naposan meg lüktetett a pici szíve, túl korán mentél dokihoz, ilyenkor még semmit nem látnak az ég világon, ne aggódj, ott a baba ha a teszt pozitív!!!!!
2011. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen ha béta hcg-t néztek azaz terhességi hormont akkor abból már tudni fogod ,hogy minden okés.
2011. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Wondfo tesztet csináltam! De azért csináltatok a páromon egy kísérletet! Remélem, hogy nega lesz:)
2011. aug. 23. 19:21
 10/19 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az előttem szólóhoz. Az első terhességemnél én is rögtön a két csíkos teszttel a kezemben, az elmaradt menzi napjaiban, rohantam orvoshoz, aztán persze még semmit sem láttunk a babóból. A 6. terhességi héten érdemes először menni uh-ra, azaz kb. az elmaradt menzi után 2 héttel. Ha ennél idősebb a terhességed és nem látnak semmit, az a méhen kívüli terhesség gyanúját keltheti. (Mondjuk akkor nagyon fájna a hasad is.)


Szívből kívánom Neked, hogy minden rendben legyen!

2011. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!