Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan változtak meg az...

Hogyan változtak meg az emberi kapcsolataid miután kiderült, hogy terhes vagy? És szülés után?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt, hogy volt-e olyan ember, aki miután terhes lettél jobban kiváncsi volt rád, előtte mondjuk nem annyira? Nem is feltétlenül rád, inkább arra, hogy miket vettél stb..Szülés után ez hogy változott? Volt olyan aki érdekből akart veled találkozni, vagy vendégeskedni?

2012. nov. 30. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért akarna valaki érdekből barátkozni mert terhes vagy, vagy mert szültél.Még ha nyersz a lottón megértem de ezért??


Egyébként nem változtak meg a kapcsolataim, mondjuk még csak terhes vagyok de ugyanazok a barátaim akik eddig is csak többet fogdossák a pocakomat :)

(előtte nem nagyon csináltak ilyet) :-)

28hkm

2012. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekből találkozni? Mi hasznom lenne belőle, ha mondjuk találkoznék a frissen szült kolléganőmmel? (nincs ilyen épp, a kérdés csak elméleti)

Vendégeskedni? Én pl nem szeretek friss anyukánál vendégeskedni, mert azt érzem, zavarok.

2012. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az érdekből dolgot én sem értem. De szerintem ez korfüggő is. mondjuk én is még csak terhes vagyok, de viszonylag fiatalom, 23 évesen, épphogy kijöttem az egyetemről. Még a terhesség első felében, nyáron sokat találkoztam a barátaimmal, de furcsa volt, hogy leginkább csak erről tudnak kérdezgetni, meg én is sokat beszéltem róla. Meg eleve nem tudtunk úgy "együtt lenni" mint azelőtt, amikor sokat buliztunk, egyetemisták voltunk. Teljesen más lett az élethelyzetünk (páran közülük még mindig tanulnak), így kicsit eltávolodtunk. Aztán veszélyeztetett is lettem, 3 hónapja csak fekszem, így 1-2 emberen kívül a személyes kapcsolat megszakadt, inkább csak neten kommunikálunk. Nem tudom, hogy szülés után mi lesz.
2012. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mistyc7 válasza:

Volt vagy van ilyen ember. Több példát is mondanék. Egy barát/ismerős csaj képes volt szinte naponta hívogatni.(Bár az nem tűnt fel,hogy különösebben meghallgatna...de mégis túlzásba esett! Nincs babája,bár már rég próbálkoznak,sztem ez is lehet a dolog mögött.) Elég keményen kellett a tudomására adnom,hogy a tolakodása terhes számomra!:(

Fiatalabb koromban volt egy nagyon jó barátnőm(felnőttünk,eltávolodtunk,nem csak lelkileg,kb.1000km-re lakunk tőlük). Mióta tudja,hogy terhes vagyok ő is többször keres.(Ő már anyuka,mondta is utólag,hogy nagyon hiányoztam neki a terhessége alatt,mert "nem volt kivel megbeszélnie a dolgokat".

2012. dec. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi hozzászólást, ehhez hasonló helyzetekre gondoltam:) Hirtelen fontos leszel mindenkinek, esetleg olyannak is, aki előtte meg nem annyira kommunikált veled.
2012. dec. 2. 10:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekből: pl: a körülötted lévőknek még nincsen kisbabája, de úgy 1 éven belül szeretnének, és rád akarnak támaszkodni, reménykedve, hogy ezt-azt kapnak.
2012. dec. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!