Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 41+1 hkm vagyok, most ment el...

41+1 hkm vagyok, most ment el a nyákdugóm. A dokim holnap este akar befektetni. Van rá esélyem, hogy ma magától megindul?

Figyelt kérdés
Éjszaka kb óránként voltak jóslóim, szóval nem sokat aludtam, a derekam most is fáj, az előbb elment a nyákdugóm. Szerintetek van esély, hogy még ma meginduljon? Tudom, hogy a nyákdugó és a gyerek születése nem függ össze olyan szorosan, de hátha mondtok valami bíztatót! Nagyon nem szeretném, ha a doki indítaná!
2012. dec. 1. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, engem egy csütörtöki reggel fél 8kor indítottak vna, de előtte éjfélkor beindult magától.Már a kórházban vtam, mondjuk aznap vagy 2x-3x ALAPOSAN megvizsgáltak!

Minden jót, nem lesz gond!

2012. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
nekem a nyákdugó után 3 perccel elfolyt a magzatvíz 5 óra múlva megvolt a baba.
2012. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
ja én is a 41.héten szültem
2012. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is a 41. héten ment el a nyákdugóm, másnap pont, amikor a dokinál voltam elfolyt a magzatvizem.

Szerintem simán megindulhat már ma magától.


Szorítok! Könnyű Szülést! :)


1 hetes kisfiú anyukája

2012. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért akar befektetni? TE akarod? nem vagy köteles befeküdni, ugye tudod?


a protokoll szerint a 42. hét után kell megindítani a szülést...


(nekem 2 héttel a szülés előtt ment el a nyákdugóm annó...)

2012. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azóta is fáj a derekam, ha felálllok, hogy elmenjek pisilni pl, akkor bekeményedik a hasam. Apum azt mondta, hogy most már ne nagyon menjek haza, de ma jön meg anyósom külföldről, és ki kéne mennem érte a reptérre. :( Jajj nem tudom, szeretném is meg nem is, hogy meginduljon a baba kifelé. Igaz, hogy még mindig balettozik odabent, de talán csak este fogja magát kitáncolni...

Köszönöm a jókívánságokat!


Szép babavárást!

2012. dec. 1. 12:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért a reptérre nehogy kimenj...:) Bármikor megindulhat a szülés, most csak erre koncentrálj!

Egyébként az indítással mi a baj? Nekem indították, noha a kiírás napján magától kezdődtek a fájások reggel, fél 3-kor megindították. Utólag sejtem, hogy azért volt, mert nem akarták elszúrni velem az egész napjukat, de ha még írtok vmi negatívat az indítással kapcsolatban, lehet, hogy felháborodom az orvosomra utólag :)

2012. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Elvileg az indítás macerásabb, és nagyobb tortúra a kismamának, mert tágítani kell mesterségesen, ha arról van szó, akkor fájásokat kell csinálni szintén mesterségesen, ami állítólag nagyobb intenzitású mint a természetes fájás, bár erről megoszlanak a vélemények. És lehetséges, hogy a végén még is csak műtéti beavatkozás a vége, mert a picurka nem tudja felvenni a tempót. Szóval én kicsit tartok az indítástól...
2012. dec. 1. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy írtad, akkor a másodiknál nem engedem. Úgyis más kórház, más orvos...:)
2012. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mofli211 válasza:
hello a lányommal 40+3hetesen elment anyákdugom éjjel fél2-kor és abban a minutumban a magzat vizem is elindult így szülésig csordogált folyamatosan. Majd jöttek a tolófájásaim és reggel 10órára meglett a kicsi. Emlékszem mikor vitt a mentő 5 perces fájásaim voltak, pedig 8 percessel ment a el a nyákdugó, én nem várnék sokat de ezt te tudod, hogy mit érzel. Sok szerencsét! Boldog babázást! :)
2012. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!