Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kálciumot mikor kell elkezdeni...

Gabi86 kérdése:

Kálciumot mikor kell elkezdeni szedni? Mikor van a babának szüksége rá?

Figyelt kérdés
én nem szedek semmilyen terhesvitamint,csak multit magnéziumot meg vasat.most 14 hetes vagyok.mert a védőnő azt mondta hogy még a D-vitamint is később kell szedni,de ezt nem mondta.

2012. dec. 1. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem "kell" szedni, csak ha pld gorcsol a labad vagy az orvos javasolja.
2012. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell szedni, de én ajánlom, az elején szedtem, semmi gondom nem volt, aztán a 20. hét körül abbahagytam, a 30.hétre már két fogamból tört le egy-egy darab, azóta megint szedem, semmi problémám nincs. 37hkm
2012. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végig szedették velem a tovita-t, pedig nem voltam kalcium hiányos. Napi egyet szedtem, és más ismerős kismamák is. Esetleg kérdezz rá erre!
2012. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kell, csak ajánlott. én szedem már a 15. hét óta és így legalább nem ment tönkre egy fogam sem, mert nem onnan szívja le a baba


37 hkm

2012. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. dec. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!