Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezután bármelyik együttlétünkk...

Ezután bármelyik együttlétünkkor lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés
A párommal úgy döntöttünk,hogy babát szeretnénk, ma reggel meg is történt a dolog, de ugye nem 100%, hogy elsőre összejön. 24/N
2012. dec. 2. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Nem aznap mikor máskos gubát eszel akkor nem lehet! :O

Ne haragudj 24 éves vagy! És ilyeneket kérdezel? Miért? Mire gondoltál? Mikor nem lehet? :O

Félemetes....

Ha 100% lenne hogy össze jön az első próbálkozás, akkor nem lennének olyanok akik évek óta vágynak a gyermekáldásra, és még mindig nem jött össze nekik.


Olvass egy kis iroadalmat a témában! :-/ Ha már gyreket szeretnétek akkor nam ártana.... :O

2012. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne. Nem törvényszerű h ovukor kell. Én se akkor estem teherbe hanem mielőtt nem vártam a vérzésemet előtte 2 nappal jött össze. De ne menetrend szerűen szexeljetek csak úgy mint máskor. Tényleg kicsit olvass utána ezeknek a dolgoknak mielőtt belekezdesz mert ezután jön h 3 nap után te úgy érzed sikerült mert hányingered van, szédelegsz meg kívánós lettél. Vesd bele magad!!!


26hkm

2012. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!