Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen nem tudtatok...

Hány hetesen nem tudtatok szinte sehogy sem aludni? Vagy csak pl ülve? 32 hetes vagyok, még elvagyok, bár elég nagy már a hasam. Egy szoptatós párnával még néha kényelmes, csak sokszor elalszom a kezem, vagy pisilni kell. De meddig lesz még jó?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 41 hétig úgyaludtam mint valami mormota, napi 12 órákat:)
2009. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tudtam aludni, de kellett hozzá egy jó matrac, ami felvette a testformám, és egy fejet tartó formapárna (IKEA), hogy tartsa a nyakamat oldalt fekve. Normál rugós ágyon agyrém volt :( Szóval sokmindentől függ, de szerintem 32. hétnél már nem lesz rosszabb, fel a fejjel :)
2009. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó :) Köszönöm szépen!

Első válaszoló, nagy mázlista vagy, bár én aludnék úgy mint egy mormota :)

2009. aug. 19. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 35 hetes vagyok és alapvetően tudok aludni. Jó, mondjuk általában 8* fölkelek pisilni... Ami a kényelmet illeti nálam párszor volt olyan, hogy néhány napig nem nagyon jó volt jó sehogy se és úgy ébredtem, mint egy felmosórongy. Ez olyankor volt, mikor szemmel láthatóan egyik napról a másikra nőtt a pocim. Viszont ezek a "nehéz éjszakák" 2-3 napnál nem tartottak tovább hál' istennek. Kb 2 hete is volt egy ilyen időszakom, akkor azt hittem, hogy onnantól kezdve már biztos nem fogok tudni aludni a pocim miatt, de szerencsére nincs gond. :-)
2009. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Most még a meleg is rájátszik... :) Pedig ha meglesz a baba nem fogunk még ennyit sem aludni. :)
2009. aug. 19. 11:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: köszi:) bár most a másodikkal is tudnék aludni, de most meg az 1 éves fiam fújja reggel a riadót:)
2009. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!