Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az ikerterhesség esélyét természetes uton?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Miért kellene növelni?Természetesen csak ritkán fogannak meg ikrek,mert az ember 1 baba kihordására lett kitalálva.Ma azért születik több iker,mert sok nő szed hormonális készítményeket,mert nem akar összejönni a baba stb.!Akinek a családjában már előfordult,ott nagyobb az esély!Természetesen nem hinném,hogy lehet az esélyt bármivel is növelni!
2009. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Nem lehet befolyásolni, hogy hány petesejt termékenyüljön meg, illetve, hogy hány spermium érjen célba.Ha az anya családjában volt ikerterhesség, akkor nagyobb az esélye.
2009. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Én most 13 hetes vagyok,múlt héten derült ki hogy iker terhességem van.Clostilbegyt tbl.-át szedtem 4 hónapon keresztül a Dokim mondta hogy ennek köszönhetem.Nagyon szerettünk volna harmadik babát így 4 lesz.
2009. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Mi is három gyerkőcöt szerettünk volna - még egy kislányt - de a 3. ikerterhesség lett. Természetes úton!!!

Nem szedtem semmit sem.

Nincs a családban iker, így abszolút nem számítottuk rá...

Én úgy tudom, ha a fogantatáskor orgazmusa lesz a nőnek az előidézheti több petesejt leválását, persze ehhez kell több érett petesejt is. Mi erre gyanakszunk az okokat illetően. Ezt a feltételezést támasztja alá az is, hogy két petéjűek és fiúk lettek(hiszen ők voltak a gyorsabbak).

Szóval hajrá!!!

2010. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!