Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márra vagyok kiírva, de semmi...

Márra vagyok kiírva, de semmi jele szülésnek. Kinek van ehhez hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ma töltöm a 40. hetet és még mindig zárt a méhszáj, semmi jele, hogy a pici ki akarna bújni. Kinek van ehhez hasonló tapasztalata? Mennyire izguljak, hogy mesterségesen beindítják a szülést?
2009. aug. 19. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én holnapra vagyok kiírva, de nálunk sincs semmi jele, hogy ki akarna bújni a kisfiam. Első baba, és nagyon izgulok már:) Nálam is zárt még a méhszáj:(

2009. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na igen. Nálunk is ez az első baba és annyira izgatottak vagyunk. Sok mindenre fel voltam készülve, de arra nem, hogy később születik meg...Én már annyira türelmetlen vagyok és hadakozik bennem a természet rendje és a praktikák bevetése...Te hogy bírod?
2009. aug. 19. 08:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vok:

Hát én sem gondoltam volna hogy túlhordom, végig a koraszüléstől féltem...

Én már egy hete elég sokat sétálok, harmadikon lakom, tehát lépcsőzöm is, szeretem a csípős ételeket, szóval azt is szoktam enni, a doktornőm az együttlétet javasolta, na nálunk az sem jött be, igaz csak egyszer próbáltuk, de már nem tudok ráhangolódni a dologra, csak a kisfiamra tudok godolni. Szóval én teljesen tanácstalan vagyok:(

Hol fogsz szülni? Én a MÁV-ban.

2009. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi a 4. emeleten lakunk, lift nélkül, szóval a lépcsőzés nálam is napjában többször megtörténik, de eredménytelenül.Már fürödtem meleg vízben is, az sem használt.Az együttlétre már én sem tudok ráhangolódni...Úgyhogy elképzelésem sincsen, hogy mi legyen. Megnyugodnék,ha tudnám, hogy 1-2 napunk van max, de még 1-2 hét...Amúgy a Jahn Ferencben fogok szülni.
2009. aug. 19. 09:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! én is mára vagyok kiirva, de erröl a kisfiunkat elfelejtették értesiteni :-)én is nagyon türelmetlen vagyok már, hiszen nálunk is elsö baba és én is biztos voltam benne, hogy hamarabb érkezik. A vége a legnehezebb, nekem már semmi sem jó.

Biztosan nem vagyok normális, de egész életemben utáltam a "megjön érzést",most meg alig várom, hogy fájjon, hisz ez azt jelenti, hogy nemsokára a karunkba trathaatjuk a kisfiunkat ;-)


Kitartás Lányok! Már több van mögöttünk, mint elöttünk ;-)

2009. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elözö vagyok, még annyit, hogy az állitólagos praktikák nálunk sem segitettek: se takaritás, se séta, se lépcsözés, se telihold, se idöváltozás, söt még Apa se :-(

igy marad a várakozás!

2009. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jól van lányok, megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel. :) Akkor próbálok még türelmes lenni, mert mást úgysem tehetek...a kislányunk tudja mikor akarja megmutatni magát. :)
2009. aug. 19. 09:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen én is hétfőre vártam és csak vártam meg vártam majd pénteken a névnapomon megérkezett a kisfiunk. :-)
2009. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az első lányom 9 nappal született később. Addig is igyekeztem rásegíteni (pl. lépcsőzés, sex), de semmi nem vált be, ezért kirándultunk, stb. élveztük, hogy kettesben lehetünk még :) Semmi gond nem volt, sima szülés lett, tiszta magzatvíz, egészséges, nagy baba :) Azóta a második kistesót várom :)
2009. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!