Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok....

24 hetes kismama vagyok. Nagyon aggódom! Tegnap óta valahogy nem érzem a babám mozgását! Lehet, hogy csak lusti? Ha baj lenne akkor más tünetem is volna?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebben a cipőben járok és azon gondolkodom,mi lehet a gond.Lehet,hogy csak meleg van?Lehet,hogy elmegyek a védőnőhöz egy szívhanghallgatásra.
2009. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néha lustábbak, néha pörögnek. Függhet a frontoktól is, vagy lehet, hogy pont alszik, mikor figyelgeted.

Azért ha nagyon aggódsz, inkább hívd fel a dokidat és kérj tőle tanácsot, lehet hogy behív és megvizsgál, hogy megnyugodhass.

Én úgy tudom, hogy sajna nem minden esetben jelentkeznek görcsök vagy vérzés, ha elhal a baba. Én is folyton ettől féltem, és szerintem ezzel sok kismama van ugyanígy. De végül nekünk semmi baj nem volt, és igaz, hogy korábban, de makkegészségesen született meg a lányom. A pociban nagyon kis lusti volt végig, alig mocorgott, és szinte sosem pocakfocizott. Idekint meg örökmozgónak bizonyul, egy megállíthatatlan energiagombóc, igazi többemberes baba.

Szerintem ha nagyon aggódsz, inkább beszélj a dokiddal - de én tudom, hogy nem lesz semmi baj :)

Jó babavárást és boldog babázást!

2009. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érzed? Ha így van akkor hívd fel a dokidat vagy a védőnőt. De ha néha egy picit is érzed akkor valószínű csak lusta és pihizik. Lehet hogy front van és azért ilyen. Vagy csak ilyen napja van.

Minden jót kívánok!

33 hetes km

2009. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A túró rudi segített.Megettem egyet,lefeküdtem és annyira beindult,hogy még ülve is mozog a pocim.Megnyugodtam.
2009. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Mi jelenleg 27 hetesek vagyunk, de egy pár héttel ezelőtt engem is hasonló dolog készített ki idegileg :-)De rájöttem frontérzékeny. 24 órán át semmi mozgást nem éreztem teljesen kikészültem, mindin féle hajolgatásra tornára rávettem magam hátha valamelyik ellen egy picit tiltakozna, de nem. Hogy véletlen e vagy az édességtől, de egy kis csoki után bepotolta rendesen... akkor meg azért nem tudtam aludni, még a gyomromt is felfordította.

Szerintem ne aggódj, bár a védőnő biztos szívesen megnézi a szívhangját, hogy megnyugtasson!

további csodás napokat Nektek:-)

2009. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!