Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja késik a menszeszem! A...

4 napja késik a menszeszem! A barátommal 1,5 hete együtt voltam védekezés nélkül, de kivette mielőtt elment volna! De már nem vagyok együtt vele! Mit tegyek? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok még egy gyerekhez, nagyon aggódok!

2012. dec. 4. 13:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet. Ha pozitív, akkor mond el a szüleidnek. Meg a volt barátodnak is, ha akarod. Van, aki ilyen egyszerűen teherbe tud esni, védekezés nélkül ez gyakran előfordul.
2012. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
De ha tesztelne,akkor talán megnyugodna és elgondolkozna azon,hogy legközelebb figyelni kellene,hogy ne legyen több ilyen para.
2012. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Igen, csak aktus után 1,5 héttel még nem mindegyik teszt mutatja ki, és aki ilyen ügyesen védekezik, az biztos a teszt leírását is elolvassa figyelmesen. :(
2012. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Minek várjon hétvégéig? Szegényt addig megeszi az ideg! Egy 4 napos késésnél már simán kimutatja a teszt a terhességet. Már ha terhes.

Reméljük nem vagy az és egy életre szóló lecke volt ez neked!

2012. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Szerintem biztosabb ha csak hétvégén csinálok tesztet! De ha addig se jön meg akkor szerintem már egyértelmű lesz! De azért reménykedek hogy megjön!
2012. dec. 4. 14:42
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
"szegény"???? én nem tudom sajnálni. Már bocs ha annyira felnőtt h szexeljen akkor legyen ahhoz is gondolkodjon!!!! Lehet kegyetlen vagyok nem izgat pontozzatok le de sajnálni őt nem lehet. Inkább azokat akik próbálkoznak hosszú ideig és nem jön össze nekik na őket kéne nem pedig az idétlen tiniket!!!
2012. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én sem tudom sajnálni,bocsi.Azért az se semmi,hogy 1.5 hete még szexelt vele,most meg már csak a volt barátja...remélem,hogy nem terhes,mert a kicsit sajnálnám(gondolom elvetetné).A felelőtlensége miatt egy életet kioltani!Ez a sajnálatos!Menj,mielőbb vegyél tesztet.2 fiú+9 hetes kislány anyukája
2012. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem vetettném el, eszembe se jutna ha kiderül hogy terhes vagyok! Már megbántam hogy felelőtlenek voltunk, de viselem a következményeket!
2012. dec. 4. 14:56
 19/24 anonim ***** válasza:
Bocs, elfelejtettem idézőjelet használni. Na de tényleg, akkor ennyi erővel várjon addig amíg kimarad neki már kettő, és akkor tuti terhes. Csak ugye annál kevesebb idő marad gondolkozni arra, hogy mi legyen a továbbiakban.
2012. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
tescoba, dm-be, rossmannba 700ft az X-epil teszt! 2 darab van benne, ha egy most pozi, akkor a másikat elteheted, ha negatív, akkor van egy tartalék!
2012. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!