Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahat hasznos tippet az orvos...

Ahat hasznos tippet az orvos (nőgyógyász), hogy hogyan lehet leszokni a dohányzásról? Érdemes megkérdeznem tőle?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 10:23
 1/8 anonim válasza:
Szia!Ha allapotos vagy,akkor nincs mit kerdezni,szerintem evidensnek kell hogy legyen az azonnali leszokas,esetlek a doki adhat tanacsot hogyan.Ha nem vagy kismama,akkor igen erdemes segitseget kerni az orvostol.Nyilvan a nogyogyasz is tud segiteni.
2008. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a háziorvos is tud segíteni!
2008. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Édesanyámnak a házi orvos adott egy gyógyszert, hogy leszokjon a cgiről. A mellékhatása ezt volt: erős nikotinéhség.:-)

Mondanom sem kell, nem szokott le.

Ha állapotos vagy, akkor tedd le, én is így csináltam.

Sok sikert.

12 hetes kismama

2008. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha babás vagy, akkor nincs mit kérdezősködni. Erősnek kell lenned, és azonnal letenni. Ha még nem vagy babás, akkor ajánlom neked a Niquitin CQ szopogató tablettát. Én még mielőtt megtudtam, hogy terhes vagyok, leraktam egy "isteni" sugallatra. Kb. 2 hétig a tablettát szedtem, brutális. Fél óránál több ideig van a szádban, és ezalatt az idő alatt olyan, mintha egyfolytában csak cigiznél. Sikerült leraknom mindenféle hiányérzet, szenvedés nélkül. Sok siker!!!!
2008. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

SZia!

Én 1 évig probálkoztam leszokni rola, mert babát szeretnénk. Felkerestem a nödokim hogy 9 honapja probálkozunk, de eddig semmi, mincs babo. Elküldött vizsgálatokra. Elösször vérvizsgálat, utánna HSG-re. (Nem tudta hogy dohányzom). Aztán elgondolkoztam azon hogy értem küzd a dokim hogy legyen babám én meg cigizem, meg mi van ha segit és rögtön jön is a baba. Aztán reggel felkeltem és nem gyujtottam rá többet. Akárhányszor cigizhetnékem volt, a babára gonoltam, és nem gyujtotam rá. Nehéz volt de 1 hét után olyan mint ha nem is cigiztem volna soha. Sok sikert a leszokáshoz.

2008. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megmondom őszíntén én brutális módját választottam a leszokásnak megnéztem egy filmet az anyaságról és ott egy nő cigizett és az ő kisbabája mikor megszületett nem lélegzett majdnem baj lett belőle hál istennek nem lett.Nah én ekkor döntöttem ugy nekem többet nem is kell a cigi nagyon borzasztó volt látni,hogy köbö 1 percen mullott az egész pici élet.Én bizti nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel,hogy akár meg is akadályozhatom,hogy baj legyen.Ugyhogy inkább kibirom,hogy nem gyújtok rá üdv 27.hetes kismami
2008. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kűzdök ezzel a problémával, bár még az sem 100%, hogy babát várok, az orvos még nem tudta megállapítani, de 3 teszt is pozitív lett... Én megkérdeztem az orvost, nekem azt mondta, maximum 10 szál, de az a nagyon maximum és hogy rosszabbat teszünk az elején a babának azzal, ha idegbetegek vagyunk mert nem gyújthatunk rá, ugyanis az első 1-2 hónapban a lelki folyamatok sokkal fontosabbak!

2008. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a doki biztos tud segiteni.nekem a háziorvos akart gyogyszert irni,mikor mondtam neki,hogy megmondhatná hol rendel a védönö,mert tudta,hogy dohányzom,de addigra már nem kellett.elöttelevö nap tudtam meg,hogy babát várok,másnap már nem is szivtam:)nekem szerencsém volt.
2008. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!